Skorzystaj z ofert Blue Friday i uaktualnij swoje urządzenia – Samsung India Newsroom

Od 24 do 30 listopada skorzystaj z najlepszych promocji w roku i przyspiesz swoje świąteczne zakupy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach i dostępności produktów wymienionych poniżej, przejdź do: samsung.com/co)

Produkty technologiczne rozwijają się dzień po dniu i obejmują technologie, które czynią je bardziej wydajnymi, pomagając zmniejszyć zużycie energii i wody oraz ułatwiając rutynowe czynności użytkownika.

Sezon Blue Friday to okazja do inwestycji w produkty technologiczne o najnowocześniejszych funkcjonalnościach, które poprawiają nasze życie, skracają czas poświęcany na prace domowe, generują oszczędności i pomagają nam dbać o planetę.

Oto kilka produktów technicznych, które ułatwią prace domowe:

Rozrywka dla każdego

The wolność Wyróżnia się tym, że jest pierwszym przenośnym projektorem, który pozwala cieszyć się obrazem Full HD do 100 cali i integruje system operacyjny Tizen dla telewizorów Samsung Smart TV, tworząc centrum rozrywki w dowolnym miejscu.

Jeśli chcesz doświadczyć kina, możesz je dodać bezprzewodowa wieża dźwiękowa Z systemem dwukierunkowym o mocy 1500 W. To urządzenie ma wbudowany wzmacniacz basów i basów, zapewniający znacznie mocniejsze wrażenia.

Ale jeśli twoją rzeczą są gry wideo, to… Nowy telewizor QLED do gier, pierwszy telewizor z częstotliwością odświeżania do 144 Hz, zapewnia płynniejszy obraz, a dzięki wbudowanej technologii AMD FreeSync daje poczucie immersji. Ten eksperyment można zakończyć, łącząc a soundbar Umożliwi to jednoczesne działanie telewizora, zapewniając poczucie zanurzenia i mocy.

innowacja domowa

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, design i technologia idą w parze. The Lodówki na zapytanie Posiadają wymienne panele. Oznacza to, że ich palety kolorów można zmieniać dowolną ilość razy, dopasowując je do wystroju miejsca, w którym się znajdują. W przypadku przeprojektowania nie jest konieczna wymiana produktu na nowy, wystarczy zmienić panele, aby uzyskać nowy wygląd. Ponadto modułowość pozwala na integrację z innymi modelami z tej linii i zwiększenie jej pojemności zgodnie z Twoimi potrzebami.

modele lodówek Zawias z zamrażarką dolną (BMF) Obejmują one takie technologie, jak system chłodzenia otoczenia, który stale sprawdza temperaturę wewnętrzną i zapewnia cyrkulację świeżego powietrza wewnątrz lodówki, oraz chłodzenie mineralne, które pomaga zmniejszyć straty ciepła, aby żywność była świeża.

W przeszłości sprzęt AGD pełnił tylko określoną funkcję. Dziś takie urządzenia jak np ośrodek rodzinny Zapewniają funkcjonalność i technologię. Dzięki połączeniu internetowemu pomaga ograniczyć marnowanie żywności, ponieważ ma wewnętrzne kamery, które umożliwiają sprawdzanie przechowywanych w lodówce produktów spożywczych z poziomu aplikacji SmartThings[1] I kupuj tylko to, co niezbędne.

To urządzenie – oprócz posiadania najlepszej technologii chłodzenia – jest centrum rozrywki dzięki łączności, ponieważ pozwala oglądać telewizję[2]Korzystaj z aplikacji ze smartfona[3]odtwarzać muzykę, a nawet oglądać treści online. Jest jednocześnie inteligentnym asystentem, oferującym przepisy na bazie schłodzonych składników.

A innowacyjność na tym się nie kończy. Para pralka i suszarka Samsung WF25A8900AV + DVG24A8870V Posiada system wielu kontroli, który umożliwia sterowanie obydwoma urządzeniami za pomocą jednego elementu sterującego, gdy dwa urządzenia są ustawione w stos i kontrolowane przez SmartThings. Sterowanie AI dostosowuje cykle prania, zapamiętując nawyki i sugerując cykle zgodnie z preferencjami. Ponadto udziela porad dotyczących planowania i rozwiązywania problemów.

System prania sztucznej inteligencji, wbudowany w maszyny, wykrywa wagę ubrań i zabrudzenia, aby obliczyć optymalną ilość wody i detergentu do każdego prania i, jeśli to konieczne, dodaje więcej mydła lub czasu płukania, a system automatycznego dozowania automatycznie dostosowuje ilość mydła i płynu zmiękczającego do każdego wsadu.

Technologia dla wszystkich potrzeb

Dla tych, którzy chcą sprzętu, który przenosi ich kreatywność na wyższy poziom bez poświęcania mocy i wydajności, mają go Galaxy S22 Ultra. To urządzenie łączy w sobie najlepsze możliwości serii S, z bardziej solidną konstrukcją, aby każda chwila była wyjątkowa i dostarczała wrażeń na innym poziomie.

S22 Ultra zawiera narzędzia do przekształcenia telefonu w komputer dzięki Samsung DeX i Spen wbudowanym w obudowę telefonu. Zestaw aparatów jest zoptymalizowany do robienia jasnych, ostrych zdjęć w nocy dzięki systemowi Night Shooting System.

A jeśli chcesz być na bieżąco z trendami, Galaxy Z Flip4 To idealne urządzenie dla twórców treści. FlexCam pozwala robić zdjęcia, robić grupowe selfie pod niewyobrażalnymi kątami i nagrywać filmy bez użycia rąk lub dodatkowych akcesoriów. Ponadto jego aparat jest zoptymalizowany pod kątem sieci społecznościowych, dzięki czemu Twoi obserwatorzy mogą zobaczyć Twoje niesamowite zdjęcia.

Te i wiele innych produktów są częścią niebieskie dni, sezon specjalnych cen Samsunga. Więcej informacji można znaleźć pod adresem samsung.com/co i uczestniczących sklepów.

[1] Dostępne na urządzeniach z Androidem i iOS. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung.
[2] Kompatybilne telewizory to modele z serii J/K/MU6400 z lat 2015-2017 lub nowsze, modele z 2018 r. z serii NU7400 lub nowsze, modele z 2019 r.: seria Q60R lub nowsze. Sprawdź informacje o zgodności nowych telewizorów na stronie samsung.com/co
[3] Kompatybilny ze wszystkimi głównymi aplikacjami w modelach Samsung Galaxy S6 lub nowszych, z systemem Android 8.1 lub nowszym.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.