Skull and Bones ma trudności z pokonaniem wielu weteranów legendarnej gry Assassin's Creed

Skull and Bones ma trudności z pokonaniem wielu weteranów legendarnej gry Assassin's Creed

Część graczy szukała czegoś na wzór Black Flag w Skull and Bones i stanęła twarzą w twarz z rzeczywistością

Koniec z opóźnieniami i półśrodkami. Najnowsza otwarta wersja beta gry Skull and Bones jest już dostępna na wszystkie platformy, a jej premiera już wkrótce, konkretnie 16 lutego 2024 r. To był długi i żmudny proces, którego celem było zapewnienie, że piracka przygoda zadowoli wszystkich swoich fanów.

Opinie są bardzo różne. Wielu graczy cieszy się wersją beta i jest przekonanych, że będą kontynuować grę po premierze, jednak wielu z nich stanęło w obliczu bardzo trudnej rzeczywistości: jest ona daleka od tego, czego się spodziewali. Weterani Assassin’s Creed Black Flag też nie są zadowoleni.

Czaszka i kości w cieniu czarnej flagi Assassin's Creed

To nie jest tajemnica Czarna flaga Assassin's Creed Nie został entuzjastycznie przyjęty przez bardziej tradycyjnych zabójców. Jednak czas zmienił wiele opinii i ostatecznie został on umieszczony jako jedna z najlepszych części serii. Do tego stopnia, że ​​od lat słyszymy prośby i plotki na temat remake’u. Od tego czasu Ubisoft nigdy więcej nie powtórzył formuły statku oszustwo.

W 2017 roku ogłoszono odpowiedź firmy Ubisoft na prośby o piractwo: Skull and Bones, gra wideo tworząca przygodę (jako usługę) wokół bitew morskich Black Flag. Pomysł jest więcej niż zachęcający i od lat marzyliśmy o usłyszeniu grzmiących armat Kenwaya i zobaczeniu naszej łodzi płynącej na wielkich falach na tym odcinku.

Teraz, kiedy jest wśród nas, co robią weterani? Czarna flaga Assassin's Creed Po wypróbowaniu otwartej bety? środek Gwiazda gry Zebrał trochę danych, a my przeszukaliśmy Reddit, aby zebrać więcej.

„Chciałem tylko nowej, lepszej czarnej flagi”. SpaceGoonie komentuje na Reddicie. „Brakuje mi konieczności prawidłowego ustawiania łodzi. Tutaj można nagrywać tylko w zakresie 360 ​​stopni” – dodaje Timtheringityding. Inni pamiętają jedną z najlepszych cech Kawki: jej potężne działa. Huk wystrzałów był głośny i można było poczuć eksplozje.

Każdy, kto lubił mechanikę statku AC4, był zachwycony mocą i gęstością dział. […] Strzelby nie wyglądają jak armaty, wyglądają jak bezsilne karabiny. Być może w dalszej części gry to się zmieni, ale wątpię.

Kolejną sekcją, która dezorientowała wielu fanów, była niemożność poruszania się po statku (zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz), uczestniczenia w wejściu na pokład jak Edward Kenway i pływania w morzu. Fani zgadzają się, że niesprawiedliwe byłoby proszenie o dokładnie to samo Czaszka i kościZaznaczają jednak, że poza statkiem potrafią jedynie spacerować, pozwiedzać i odwiedzić sklepy w portach.

„Morze wygląda dobrze, ale wszystko inne wygląda okropnie. […] Aha, i nie można pływać w morzu. W grze, w której cały twój czas jest podzielony pomiędzy statki i plaże, Zanaya pisze w swoim liście. „Kiedy zobaczyłem, że podczas wchodzenia na pokład nie było walki wręcz: myślę, że zacznę Piratów Sid Meier!” AVarietyStreamer dodaje w komentarzach.

Inni widzą potencjał w Czaszka i kości„Po kilku godzinach zajmowania się dostosowywaniem statków oraz wykonywaniem kontraktów i zadań, powiedziałbym, że gra ma duży potencjał. Nadal potrzebuje trochę miłości, ale szkielet już tam jest.” King_karter69 mówi po przetestowaniu otwartej bety; Zwraca uwagę na oczywistość: „To czaszka i kości, to nie czarna flaga, to nie Sea of ​​Thieves” – mówi. Kimbobiny.

Nigdy nie obiecano, że będzie to czarna flaga […] Nie obiecywano, że będzie to Sea of ​​Thieves, jeśli chcesz zagrać w któreś z nich, śmiało! Oba kosztują mniej niż 20 dolarów i nigdzie się nie wybierają. […] Jest wiele negatywnych komentarzy ze strony ludzi, którzy nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia. […] To w porządku, że się to nie podoba! Ale jeśli chcesz coś zmienić, komentowanie „gówniana gra, to nie jest Czarna Flaga” nie pomoże. Nie da się tu teraz rozmawiać.

zdecydowanie: Czaszka i kości Nie zakończyło to penetracji wśród wielu fanów Czarna flaga Assassin's Creed. Assassins Adventure postawiło poprzeczkę bardzo wysoko i wersja beta dla wielu okazała się niewystarczająca. Jeśli chodzi o nas, gramy w otwartą betę i przekażemy wam analizę, kiedy opanujemy morza w wersji ostatecznej.

W Vida Extra | Hack deweloperski Assassin's Creed IV: Black Flag, który spowodował jedną z najlepszych wpadek w historii

W Vida Extra | Skull & Bones ma wszystko, czego potrzeba, aby odnieść sukces, ale musi zrozumieć, czego Assassin’s Creed nauczył się dawno temu

W Vida Extra | Najlepsze pirackie gry planszowe, takie jak Sea of ​​​​Thieves i Skull & Bones

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *