Słońce Margarity:.

Dowódcy

Po wzięciu udziału w ceremonii rozdania dyplomów FANB Prezydent mianował nowego Naczelnego Dowódcę Narodowych Sił Zbrojnych Boliwarii.Relacje

W ramach polskiego tygodnia miasta Bombaj i Kolobreg podwoiły się. Papież Jan Paweł II wydał mural.Projekt

Leinis Malave rozpoczął w tym tygodniu trasę ze swoim zespołem Fanzone przez port Casas Azoos na La Isleta II i przez Gonageros w gminie Mariano.Edukacja

W wystawie produkcji wspólnotowej wzięły udział publiczne i niepubliczne szkoły administracyjne na poziomie podstawowym, ogólnokształcącym, gimnazjalnym i technicznym, a także szkolnictwo specjalne.


Okazja

Jose Manuel Olivarus uważa również, że w obliczu „kryzysu instytucjonalnego” w Wenezueli konieczne jest „przywrócenie prawa do głosowania”.Zarządzanie

Działania koncentrowały się na lagunie El Moro oraz uzdrowiskach Concord i Bella Vista w celu zbadania kwestii społeczno-środowiskowych we wdrażaniu zintegrowanego planu zarządzania dla każdej plaży.

Podróżny

Lotniska i linie lotnicze powinny wdrożyć i wdrożyć antyrządowe protokoły przetrwania przedstawione w Dzienniku Urzędowym.
Piłka nożna

Od 11 do 19 lipca do pracy powołano 34 piłkarzy.
Wędrowny

Stado 15 dzikich słoni azjatyckich podróżowało około 500 kilometrów na północ od swojego rezerwatu dzikiej przyrody w regionie autonomicznym Jishuwangpanna Tai, zanim dotarło do stolicy prowincji, Kunming.
Tragedia

Poszukiwania trwały 14 dzień z rzędu, a ponad 100 wciąż nie zostało wyjaśnionych.
Integracja

W swoim pierwszym przemówieniu jako prezydent obiecał służyć wszystkim obywatelom Izraela, mówiąc, że w izraelskiej polityce potrzebny jest bardziej umiarkowany ton.


Baseball

Zespół oczekuje, że wróci za trzy dni.


Zakażenie

Premier Japonii Yoshihide Shuka powiedział, że ostateczna decyzja w sprawie dziesięciu prowincji, w tym Tokio i Osaki, zostanie podjęta w czwartek.


Piłka nożna

Pomimo braku zdobycia tytułu 28 lat temu (w Ekwadorze od 1993 roku), drużyna Albiceleste zajmuje drugie miejsce w historii z 14 trofeami.


dzwon

W każdy poniedziałek publikuje na swoim koncie na Instagramie minutowe wideo z ważnymi tematami mającymi na celu podniesienie świadomości na temat potrzeby korzystania z odpowiedzialnych zachowań obywateli.


You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *