Słowa Oscara Ruggieriego, które wzruszyły rodzinę Juliana Alvareza po jego golu przeciwko Polsce

Słowa Oscara Ruggieriego, które wzruszyły rodzinę Juliana Alvareza po jego golu przeciwko Polsce

*Słowa Ruggieriego poruszyły bliskich Juliana Alvareza

Juliana Alvareza Był jedną z postaci w głośnym triumfie Argentyna Ze względu na Polska Na trzecią randkę Grupa C Z Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. przód Manchester Zaczął grać przeciwko Europejczykom jako junior i to jego styl był kluczem do depozytu drużyny Albiceleste w lidze. Rola XVI jako lidera regionu.

Były River strzelił drugiego gola dla La Skaloneta po znakomitej pracy zespołowej, podczas gdy Alexis McAllister był tłumaczem, który otworzył wynik 2:0.Dużo stworzyliśmy, ale bramki padły w drugiej połowie. W ten sposób osiągamy cel„, Odzwierciedlając wymianę Lautaro Martineza po meczu. Dodał: „Zakończyliśmy świetną fazę grupową i osiągnęliśmy nasz cel. Zagrałem dzisiaj świetny mecz„.

Oprócz produkcji Cordovan, niesamowite było spotkanie, którego doświadczył Oskara Ruggieriego Z krewnymi napastnika w państwie Zatoki Perskiej. „Doprowadziłeś brata Juliana do płaczu” – powiedział dziennikarz do byłego obrońcy, kiedy odbyło się zaimprowizowane spotkanie. A Cabezon nie czekał długo na odpowiedź: „Nie, nie, czego chcesz? Jest podekscytowany tym, co robi dzieciak (odnosząc się do piłkarza). Ale jak się ma dzieciak? Dlatego płaczą: Ponieważ powiedziałem ci, że oprócz bramek, które zdobywa, jego wykształcenie jest wspaniałe. I to oni są za to odpowiedzialni.(odnosząc się do rodziny)

Na zdjęciach, mamo Juliana Alvareza. A były kapitan reprezentacji Argentyny kontynuował swoje przemówienie:Odpowiadają za to, jak ją wychować. nic więcej. Później przyszła kolej na piłkarzaSłowa historycznego obrońcy poruszyły bliskich napastnika i uśmiechami szczęścia zakończyli imprezę.

Trzeba pamiętać, że piłkarze argentyńskiej drużyny piłkarskiej po raz kolejny odwiedzili krewni, współmałżonkowie i przyjaciele w skupieniu na Uniwersytet Doha, jak to jest w zwyczaju dzień po każdym meczu Pucharu Świata. I tak jak po zwycięstwie MeksykZaproszenie było atrakcją dla dzieci piłkarzy z udziałem piosenkarki Tini Stosselktóry poszedł odwiedzić swojego partnera, Rodrigo DePaul.

Ta ramka z pewnością będzie dodatkowym prezentem dla Ściany WiktoriiCórka pomocnika, która wraz z najbliższym otoczeniem świętowała jej przybycie dziewięć lat. Dziewczyna zdmuchnęła różowo-biały tort z dziewięcioma świeczkami naprzeciwko niej, zanim otrzymała pocałunek ojca, podczas gdy jej matka, Kamila Gallant Napisał wiadomość ze swoim zdjęciem w mediach społecznościowych, ze słowami:Moja miłości, mam nadzieję, że zawsze jesteś szczęśliwy„.

I tak w ciągu dnia od spotkania, ale bez rozgłosu, biorąc pod uwagę, że to już za niecałe 48 godzin Argentyna Będzie musiał stawić czoła Australia W 1/8 finału wizyty te powróciły, by podnieść morale mistrzów, podczas gdy jedynym zmartwieniem był dyskomfort mięśniowy, który zagrażał udziałowi Anioł Di Maria w pojedynku z Sucross.

Czytaj

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *