Śmierć słynnego czarnego charakteru w meksykańskich operach mydlanych

Śmierć słynnego czarnego charakteru w meksykańskich operach mydlanych

Aktor David Ostrowsky, który stał się jednym z najsłynniejszych czarnych charakterów w meksykańskiej fikcji, zmarł w czwartek, 17 sierpnia.

Narodowe Stowarzyszenie Tłumaczy w Meksyku potwierdziło jego śmierć w wieku 66 lat za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Ostrosky był zaangażowany w powieści takie jak: „Jestem twoim właścicielem”, „W imię miłości”, „Do końca świata” oraz w serialu „La casa de las flores” dla Netflix.

W kwietniu ubiegłego roku ogłoszono, że amputowano mu jedno ramię po wykryciu złośliwego guza po silnych bólach głowy i karku. W tym czasie nagrywał powieść „Vencer la ausencia” i musieli zastąpić jego postać.

Jego ojciec był pochodzenia rosyjskiego, a matka pochodziła z Polski; Jednak urodził się w Mexico City 1 grudnia 1956 roku i od najmłodszych lat związał się z aktorstwem.

W trosce o przejrzystość i aby uniknąć zakłócania publicznej dyskusji środkami komputerowymi lub korzystania z anonimowości, w sekcji Komentarze nasi subskrybenci mogą komentować treść artykułów, a nie autorów. Wraz z komentarzem automatycznie pojawi się imię i nazwisko subskrybenta oraz jego numer identyfikacyjny.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *