Snow Fair, Los Daniels w Tláhuac i inne wiosenne plany – El Financiero

Snow Fair, Los Daniels w Tláhuac i inne wiosenne plany – El Financiero

Żegnaj marzec! Nadszedł pierwszy weekend kwietnia A wraz z nim szereg wydarzeń i zajęć, z których można korzystać w CDMX i okolicznych gminach.

Dla melomanów w ten weekend odbędzie się Ceremonia Music Festival wewnątrz Park Dwustulecia Gdzie wystąpią artyści tacy jak Rosalía, Julieta Venegas i inni.

Zaczyna się Święta Wielkanocne, abyście mogli cieszyć się ciepłem, które im towarzyszy zostawiamy Wam listę niektórych zajęć, które będą miały miejsce w 31 marca do 2 kwietnia w mieście Meksyk.

Pokaz Śnieżny 2023

Masz już dość „drużynowego” upału? Przejdź do Snow Show 2023, gdzie się odbędzie xochimilco.


od 136 lat, Wspólnota Santiago Tolihualco Świętuje Snow Fair, degustację, która ma na celu ujawnienie producentów mrożonych deserów. Znajdziesz smaki, takie jak klasyczna cytryna do umieszczenia kreacji.

To wydarzenie jest odpowiednie dla całej rodziny i jest bezpłatne. Zwykle odbywa się na placu Santiago Tolihualco, lepiej znanym jako Plac Obywatelski.

 • Kiedy? Od 1 do 10 kwietnia.
 • Gdzie? Santiago Tolihualco, Xochimilco, Meksyk.

Festiwal Viva La Transformation w Tulhuac

Masz ochotę potańczyć w ten weekend? W biurze burmistrza Tláhuac Możesz cieszyć się festiwalem Viva La Transformación.

Jest to wydarzenie poświęcone świętowaniu nadejścia wiosny z bezpłatnymi zajęciami, takimi jak występy dla dzieci, zajęcia kulturalne, sport i rozrywka. Nie zabraknie również występów muzycznych zespołów m.in Los Pricos, Los Daniels i La Castaneda.


Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się dla osób w każdym wieku Las Tilawak.

 • Kiedy? 1 kwietnia.
 • Gdzie? La Torba Street, Miguel Hidalgo, Tlahuac, CDMX.

wiosenny ogród

Szukasz zajęć na świeżym powietrzu? Na talerzu od Zócalo W stolicy można podziwiać wiosenny ogród.

W Zócalo będziesz mógł cieszyć się dwiema kolorowymi willami, które zapewnią ponad dwa tysiące metrów kwadratowych cienia. Możesz także cieszyć się dużym trawiastym terenem do odpoczynku i zajęć na świeżym powietrzu.

 • Kiedy? Możesz cieszyć się tym doświadczeniem od 5 kwietnia.
 • Gdzie? Plaza de la Constitución, historyczne centrum CDMX, biuro burmistrza Cuauhtémoc.

Święto Kapłańskie 2023

Taquitos i muzyka elektroniczna? Zgadza się, w ten weekend możesz cieszyć się Al Pastor Fest 2023, wydarzeniem gastronomiczno-muzycznym w Stan Meksyk.

To festiwal muzyczny, na którym jest mnóstwo gotowanych próbek tacos i będziesz mógł się dobrze bawić Koncert na żywo Między innymi przez takich artystów jak Aaron Seville, Dizo, DJ Charlotte Fehler, The Z.

Bilety do nabycia w kasie, są dwie ceny: normalna (600 pesos) i preferencyjna (1500 pesos), ta druga obejmuje atrakcje, które posiada miejsce imprezy: Nieruchomości Panaway.

 • Kiedy? 1 kwietnia.
 • Gdzie? Amecameca de Juárez, na autostradzie federalnej Meksyk-Cuautla km 58, Panoaya, 56900 Amecameca de Juárez, Meksyk.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Cineteca Nacional

Czy jesteś fanem filmów? Cineteca Nacional będzie świętować swój 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy.

To seria filmów, która rozpoczęła się 30 marca i będzie pokazywana na całym świecie 14 filmów fabularnych Między innymi z takich krajów jak Argentyna, Polska, Kolumbia i Turcja. Zalecamy sprawdzenie tablicy ogłoszeń, aby zobaczyć, które słupki pasują do Twoich planów.

 • Kiedy? do 16 kwietnia.
 • Gdzie? Avenida México Coyoacán 389, Xoco, Biuro Burmistrza Benito Juárez, CDMX.

Wystawa czasowa w Muzeum Jumex

Widzieliście już biżuterię Marii Felix? Nadal możesz podziwiać wystawę Cartiera prezentowaną przez Muzeum Jumex, na której prezentowane są niektóre dzieła Prywatna kolekcja luksusowej marki.

Opieka nosi imię Cartier Design: żywe dziedzictwo Jest oddany wyjaśnianiu procesu tworzenia markowych elementów, takich jak naszyjniki, zegarki, kolczyki, a nawet bransoletki. Pokryte drogocennymi kamieniami.

Podczas wycieczki będzie można podziwiać niektóre klejnoty, które należały do ​​czołowej aktorki Maríi Félix, takie jak przymiotnik Naszyjnik z krokodyla.

Muzeum Jumex jest otwarte od wtorku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00, chociaż w Wielkim Tygodniu godziny mogą ulec zmianie, wstęp jest bezpłatny.

 • Kiedy? Wystawa będzie dostępna do 14 maja.
 • Gdzie? Boulevard Miguel de Cervantes Saavedra 303, Grenada, Miguel Hidalgo, 11520 Meksyk, CDMX.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *