Snowboardzista 1080p uwielbia oglądać IP ożywione na Switchu

Redakcyjny: gry / Serwis społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / Niezgoda / Fora

W latach 90. wzrosła popularność sportów ekstremalnych i podążając za tym trendem, branża gier wideo miała bardzo dobre adaptacje, z których jedną jest Jazda na snowboardzie 1080 stopni Która stała się jedną z ulubionych gier dla użytkowników Nintendo 64. Po kolejnej premierze GameCube, seria została pogrzebana w przeszłości, ale wciąż są tacy, którzy chcą zobaczyć jej powrót, nawet na Nintendo Switch.

Jazda na snowboardzie 1080 stopni To była jedna z najlepszych gier na Switcha

Nintendo 64 przeżyło swoje dobre chwile na rynku i pod koniec lat 90. miało specjalne połączenie w Stanach Zjednoczonych, co doprowadziło do wypuszczenia tych wersji z przezroczystą obudową i pobudziło do rozwoju i wydawania gier przeznaczonych do tego celu. rynek. Ponieważ sporty ekstremalne osiągnęły szczyt w telewizji, Nintendo EAD miało zielone światło, aby je stworzyć Jazda na snowboardzie 1080 stopniZaprogramowany przez Gilesa Goddarda, który ma już doświadczenie z Gwiazda Fox s Super Mario 64. Gra spotkała się z dobrymi reakcjami i od lat prosi fanów o przywrócenie jej, na temat, na który ostatnio miał wpływ sam Goddard.

Ten sam programista Jazda na snowboardzie 1080 stopni Chce zobaczyć swój powrót na Switchu

Według twórców, którzy brali udział w rozwoju Jazda na snowboardzie 1080 stopni , A komu przypisano stworzenie tytułu, spodoba się powrót serii. Zostało to powiedziane podczas sesji pytań i odpowiedzi na reddicie, gdzie wyjaśnił, czy Nintendo jest zainteresowane nowym urządzeniem Jazda na snowboardzie 1080 stopni, Będzie na to gotowy i szczęśliwy.

Chociaż nie ma planów, przynajmniej nieznanych, jakby były nowe Jazda na snowboardzie 1080 stopniMówią, że nadzieja w końcu umiera, jak w czasie powrotu Uderz W nowym wydaniu na Wii, Nintendo będzie chciał wypróbować ten fajny tytuł.

grałem Jazda na snowboardzie 1080 stopni Na konsoli wirtualnej Nintendo 64 lub Wii? Czy chcesz go odzyskać na Switchu?

Dajcie nam znać w komentarzach i zostańcie z nami na LEVEL UP.

Fontanna

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *