Sobotni Lucentino B-boy Xak powalczy o mistrzostwo świata w łamaniu podczas finału Red Bull BC One w Polsce

Red Bull BC One, największy i najbardziej prestiżowy konkurs na świecie popsuł się world, świętuje w ten weekend Światowy Finał w Polsce z trio reprezentacji Hiszpanii.

Dancers Act, Xak i Johnny Fox będą dążyć do przyniesienia do naszego kraju tytułów najlepszego B-Boy’a i najlepszej B-Girl na świecie, w terminie, który odbędzie się w dniach 4-6 listopada w Gdańsku.

Pierwszymi, którzy przedstawią swoje najlepsze ruchy na scenie, będą urodzony w Granadzie Law – mistrz kraju 2021 – i mieszkający w Barcelonie Johnny Fox – lato 2021, który zastąpi Grazy’ego, który był nieobecny z powodów związanych z pracą. Obaj zmierzą się z najlepszymi talentami z ponad 50 krajów podczas wydarzenia Last Chance Cypher (4 listopada), aby zająć ostatnie dostępne miejsca w globalnym finale w sobotę 6.

Finał, w którym Lucentino Xak został zaproszony bezpośrednio ze względu na doskonałą formę i wagę na scenie popsuł się International, będąc jedynym Hiszpanem wśród gości w tym roku i trzecim tego typu w 20-letniej historii zawodów.

Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w języku hiszpańskim 4 i 6 listopada dzięki transmisja na żywo Z Red Bull TV, z komentarzem B-Boys Proylby i Break Bern.

Z ponad 60 imprezami kwalifikacyjnymi organizowanymi na całym świecie, Red Bull BC One kończy się w ten weekend jedną z najbardziej specjalnych edycji, w której publiczność powraca osobiście i z wyboru popsuł się Jako system olimpijski na Igrzyska w Paryżu 2024.

Dodatkowo, po raz pierwszy w swojej historii, konkurs będzie obejmował Światowy Finał B-Girl Top 16 w programie.

Red Bull wspiera wyjazdy od 2001 roku, mając na celu pomoc w rozwijaniu wschodzących talentów oraz promowanie szacunku i zrozumienia tej kultury. Lucentino Xak jest uważany za jednego z jego największych pionierów, o czym świadczy jego ogromna i znakomita kariera na polu pośrednim między sportem a rozrywką. szczęście!

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *