Sobotni start rakiety NASA został odwołany, kolejna niedzielna próba wystrzelenia

Partly Cloudy icon

Orlando Floryda. Mieszkańcy wschodniego wybrzeża i Bermudów mogą teraz cieszyć się niedzielnym wieczorem, gdy NASA próbuje wystrzelić brzmiącą rakietę KiNET-X.

W niedzielę pocisk zostanie wystrzelony z obiektu NASA na wyspie Wallops w Wirginii. Uruchomienie zostało anulowane na około tydzień z rzędu z powodu pogody i problemów z obsługą startową.

[SHARE YOUR PHOTOS: Pin your pictures, videos of ‘glowing phenomenon’ | PIN IT! Download free Pinpoint Weather App to use your phone]

Według NASA sobotni start został odwołany z powodu zachmurzonego nieba na Bermudach.

Zgodnie z informacją, następna możliwość uruchomienia nie będzie przed godz. 20:04 w niedzielę Najnowsza aktualizacja od NASA. „To będzie ostatnia szansa na rozpoczęcie naszej misji” – napisała NASA w tweecie.

ogłoszenie

To, co sprawia, że ​​ten start tak bardzo różni się od tego, do którego mieszkańcy Centralnej Florydy są przyzwyczajeni na Wybrzeżu Kosmicznym, to fakt, że rakieta ta wyrzuci urządzenia śledzące opary wysoko w atmosferę w celu zbadania wiatrów.

Materiały, z których składają się lokalizatory pary, są tymi samymi materiałami, które sprawiają, że fajerwerki są kolorowe. Wszystkie te substancje są dla nas nieszkodliwe.

Podczas gdy Bermudy będą miały najlepsze miejsce w domu, aby oglądać kolorowe parowe urządzenia śledzące, Centralna Floryda będzie również miała okazję być świadkiem pokazu, przy sprzyjającej pogodzie.

[TRENDING: Disney reacts to new CDC mask rules | Rocket launch could bring ‘glowing’ sky to Fla. | Can trolls be charged in murder case?]

ogłoszenie

Spójrz na wschód na horyzont 90 sekund do dwóch minut po wystrzeleniu pocisku z Wallops Island w Wirginii. Tropicieli można zobaczyć od Maine aż po środkową Florydę, a nawet w głąb lądu, jak rzeka Missisipi.

Próby tworzenia kopii zapasowych będą kontynuowane do 16 maja.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby się zarejestrować ClickOrlando.com Biuletyn satelitarny, wysyłany w każdą środę po południu.

Copyright 2021 by WKMG ClickOrlando – Wszelkie prawa zastrzeżone.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *