Sofia Vergara ma niesamowite krągłości i stonowane ciało w wieku 50 lat

Sofia Vergara ma niesamowite krągłości i stonowane ciało w wieku 50 lat

  Sofia Vergara nie przestaje nas zadziwiać. Modelka i aktorka zawsze zachwycała nas swoją niesamowitą sylwetką, ale dopiero teraz, swoim ostatnim postem na Instagramie, potwierdza to, co już wiemy: z każdym rokiem robi się coraz lepsza i, jak mówi przysłowie, starzeje się jak dobre wino.

  Kolumbijka przesłała zdjęcie (i kolejny film) do swoich sieci społecznościowych Afiszując się wyrzeźbioną sylwetką i ciałem, Z obcisłą różową szydełkową sukienką, która uwydatnia jej krągłości i podkreśla talię. Sukienka bez ramiączek odsłania również jędrne i umięśnione ramiona, bez śladu obwisłości. Patrzeć!

  Instagram / Sofiavergara

  W rzeczywistości aktorka jest przyzwyczajona do noszenia skąpych ubrań, które ją otulają i jeszcze bardziej podkreślają jej krągłości. Kilka tygodni temu olśniewająco zaprezentowała się również w Los Angeles, eksponując ramiona i figurę, która ma idealny kształt klepsydry.

  Sofia Vergara

  Filip Waron

  Zofia, co Za chwilę skończysz 51 lat (Zrobi to 10 lipca, choć trudno w to uwierzyć) nie przestaje zbierać pochwał i komplementów za imponującą sylwetkę, o którą dba od najmłodszych lat. A oto wyniki! Forma działa przede wszystkim na „rdzeń”, aby ustabilizować całe ciało i poprawić postawę. Niejednokrotnie popisywał się na Instagramie swoim treningiem siłowym, który obejmuje przysiady, deski i przysiady z piłkami i ciężarkami. Ponadto aktorka bardzo kontroluje swoją dietę.


  Christina jest pisarką dotyczącą urody i stylu życia dla magazynu Cosmopolitan.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *