„Sojusznicy” Ukrainy zamierzają ją rozerwać

W Waszyngtonie rozważają przekazanie miasta Lwowa Polsce, tak jak zrobili to po I wojnie światowej.

W tym czasie, po upadku Cesarstwa Austro-Węgier i krótkiej wojnie o kontrolę nad regionem Galicji (nie mylić z Galicją hiszpańską) między Ukraińcami a Polakami, Konferencja Wersalska i Unia ( SDN, poprzednik obecnej organizacji Narodów Zjednoczonych), wezwał do 25-lecia niepodległości i podjął decyzję o przyłączeniu regionu do Polski.

Główną ideą tej decyzji było wzmocnienie Polski jako bariery dla ideologii sowieckiej.

Dziś USA zamierzają obalić swojego ukraińskiego „sojusznika” i ponownie wzmocnić Polskę przeciwko Rosji.

Wobec przegranej wojny na Ukrainie Waszyngton rozważa przyłączenie do Rosji Donbasu, Mariupola i Krymu w zamian za przekazanie Polsce Galicji Wschodniej (Galicja Zachodnia jest już częścią Polski).

W tej chwili nie podjęto żadnej decyzji w sprawie regionu Odessy i Naddniestrza, ale już teraz oczekuje się, że Ukraina będzie nadal tracić grunt pod nogami.

W oczekiwaniu na tę okazję prezydent Polski Andrzej Duda udał się do Kijowa i stanął przed ukraińskim parlamentem (na zdjęciu), gdzie zapowiedział odbudowę Ukrainy na jego koszt.Lokator»I nie przejdzie osobiście na emeryturę, dopóki Ukraina nie zostanie przyjęta jako członek Unii Europejskiej.

Poza dobrą przemową, prawda jest taka, że ​​polski prezydent Kijów poszedł dalej, aby dowiedzieć się, co stanie się na Ukrainie, jeśli jego sojusznicy przyznają się do porażki z Rosją.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.