Sonic Colors: Ostateczne aktualizacje dla Nintendo Switch (Patch 1.0.4) i poprawki błędów

Sega Wysłane przez łatka 1.0.4 z Sonic kolory: ostateczny NS Przełącznik Nintendo. po, po Problemy zgłaszane przez graczy Dzięki temu portowi gry wideo Sonic Team autorstwa Rozrywka dla niewidomych wiewiórekKtóra była pełna błędów i błędów, które utrudniały czerpanie przyjemności z sesji gier, japońska firma wydała tę aktualizację Po zbadaniu sytuacji Aby rozwiązać wszelkiego rodzaju błędy. Posiadacze tytułu mogą teraz pobrać łatkę.

Sonic Colors: Ultimate, powrót do jednej z najpopularniejszych odsłon 3D

Oficjalne konto Sonic the Hedgehog na Twitterze ostrzega: „To pierwsza z kilku łatek (dla wszystkich platform), które pojawią się w najbliższej przyszłości”. Wersja, która ma najwięcej miejsca na ulepszenia to Nintendo Switch. media lubią Kotaku lub kanał na youtube JustLemres W zeszłym tygodniu wykazali niektóre z najczęstszych błędów w tym porcie; Że wśród luk i błędów szczególnie zauważalna była wada o pierwszorzędnym znaczeniu, jak możliwość cierpienia na zaburzenia neurologiczne związane z padaczką.

Posiadanie określonych kolorów i świateł przy bardzo dużych prędkościach powodowało u niektórych użytkowników zawroty głowy; Coś podobnego do tego, co wydarzyło się w jednym z końcowych etapów Balan Wonderworld, który – który naprawiono z korektą. Tym razem, na szczęście dla Sonic Colors: nabywców końcowych, którzy chcą zapamiętać jedną z najbardziej pamiętnych części 3D SEGA z niebieskim jeżem, wydaje się, że problem ten został rozwiązany.

W filmie, który zostawiliśmy w załączeniu do tej wiadomości, widzimy, że w rzeczywistości niektóre z ujawnionych problemów zostały już rozwiązane. Ważne jest, aby pobrać łatkę. Jeśli masz wątpliwości, po prostu przejdź do ikony gry w menu Nintendo Switch i dotknij aktualizować I sprawdź wersję aplikacji 1.0.4.

Sonic kolory: ostateczny Jest teraz dostępny na PS4, Xbox One i Nintendo Switch zarówno w formacie fizycznym, jak i cyfrowym.

Referencje | Jeż Sonic; Kotaku; JustLemres; TWIP

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *