Sonic Frontiers otrzyma nowe tryby, fabułę i postacie

Po rozmowach z wieloma fanami Sonica myślę, że konsensus jest dość jasny: może nie jest to ostateczna gra w jeża, Sonic Adventure 3, na którą czekaliśmy od 20 lat, ale tak jest. Nasz najbliższy od dwóch dekad i pełen nadziei początek przyszłości franczyzy. I oczywiście w SEGA są również bardzo jasne, że jest to właściwa droga. Już kilka tygodni temu ogłosili, że ich zamiarem jest dalsze ulepszanie Frontiers Odpowiedź Na podstawie opinii fanów ogłosili w tym tygodniu, że gra otrzyma trzy duże aktualizacje w 2023 roku z nową zawartością, która jest całkowicie bezpłatna. Kilka słów od samego Sonica!

Nowe tryby, wyzwania, postacie i fabuła w Sonic Frontiers w 2023 roku

Idąc dalej, SEGA już ostrzega, że ​​zawartość tych aktualizacji może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia i że nie ma ustalonej daty ich wydania. Chociaż jeśli weźmiemy jako punkt odniesienia, że ​​urodziny Sonica przypadają na 23 czerwca, możemy założyć, że druga aktualizacja powinna wypaść właśnie w tym dniu, umieszczając pierwszą przed nią i rezygnując z trzeciej w ostatnim okresie roku. A co wnoszą te aktualizacje Sonic Frontiers?

Pierwsza z nich obejmie sposób odsłuchu ścieżki dźwiękowej, tryb fotograficzny oraz nowe wyzwania dla zwykłych ekranów i bitew Super Sonic. Drugi będzie świętował urodziny jeża, doda wyzwania do obszarów otwartego świata i umieści nowe Kocos rozsiane po całym świecie, abyśmy mogli je znaleźć. Ale to, co wygląda naprawdę interesująco, to trzeci, który pozwoli nam kontrolować Tailsa, Knucklesa i Amy i doda nową historię do gry.

To są trzy duże aktualizacje zawartości, ale to nie znaczy, że Sonic Frontiers nie otrzyma więcej mniejszych aktualizacji. Na przykład 21 grudnia Sonic zabierze ubrania i pracę Świętego Mikołaja i to on będzie odpowiedzialny za podróżowanie po całym świecie w celu dystrybucji prezentów dzięki nowemu garniturowi, który otrzyma gra.

Linia

Źródło 2

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.