Sonic Frontiers ukaże się w tym roku i mamy wieści „wkrótce”

W zeszłym roku, w trakcie Nagrody w grze Wprowadzony i zauważony, Sonic Frontiers, nowa propozycja firmy Sega dotycząca ponownego wejścia do branży, to zupełnie nowy tytuł z otwartym światem, w którym głównym bohaterem jest Sonic.

Początkowo datę premiery ustalono na koniec 2022, jednakże; Do dziś nie wiemy nic praktycznego na temat gry, na przykład rozgrywki, wizualizacji świata czy prostej rozgrywki. Spowodowało to spore zamieszanie u wszystkich fanów czekających na mecz, ale według Katie Cherzanowski, dyrektor ds. sieci społecznościowych w Sega America: Nie ma się czym martwić.

Sonic Frontiers ukaże się w 2022 roku

Dzięki audycji, którą zorganizował życie nintendoPoznaliśmy nowe informacje o tytule Sega, cóż, potwierdza to, co już wiemy; „Wciąż gotowy do wyjazdu na te wakacje.” Ponadto Katie Chrzanowski zapewniła, że ​​informacje na jej temat zostaną ujawnione bardzo szybko.

Widzę wielu ludzi pytających o Frontiers, nie mamy dziś żadnych wiadomości o Sonic, ale nie martw się, wkrótce to zrobisz. Wciąż jest gotowa na te wakacje, więc w tym roku mamy dla Ciebie wiadomość, nie martw się.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.