Sonos aktualizuje swój przenośny głośnik Move o dźwięk przestrzenny i 24-godzinną autonomię

Sonos aktualizuje swój przenośny głośnik Move o dźwięk przestrzenny i 24-godzinną autonomię

MADRYT, 6 września (Portaltic/EP) –

Sonosa Wprowadziła ich nową generację Przesuń przenośny głośnikktóry jest wyposażony w innowacje audio, takie jak przestrzenny dźwięk stereo, żywotność baterii do 24 godzin i wodoodporną konstrukcję.

W 2019 roku firma technologiczna Move wprowadziła na rynek swój pierwszy bezprzewodowy, przenośny głośnik, przeznaczony zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz, zapewniający do dziesięciu godzin pracy na jednym ładowaniu.

Jak twierdzi firma, Move 2 przywraca i aktualizuje ten produkt, aby zapewnić dźwięk stereo w dowolnym miejscu. Aby to osiągnąć, soundbar ma odnowioną architekturę akustyczną, która obejmuje dwa „głośniki niskotonowe” zapewniające dźwięk Stereofoniczny dźwięk przestrzenny i czysty wokal „Megafon”, który odtwarza Głęboki i dynamiczny bas.

Firma zapewniła mu większą elastyczność, umożliwiając transport przez niego bluetooth do pary głośników stereo Move 2, aby powiększyć przestrzeń lub zgrupować Move 2 z resztą systemu Sonos za pomocą Wi-Fi.

Autonomia tego głośnika również została poprawiona i jest teraz dostępna do 24 godzin. Integruje port USB-C, który oprócz ułatwienia jego ładowania, obsługuje ładowanie telefonów komórkowych lub innych urządzeń elektronicznych, jako bateria zewnętrzna.

To zespół wodoodporny, z certyfikatem IP56, co oznacza, że ​​jest odporny na zachlapania, deszcz i kurz. Ponadto przypadkowe upadki i ekspozycja na słońce, zgodnie ze szczegółami firmy Sonos. Charakteryzuje się bardziej zrównoważoną konstrukcją, która zmniejsza zużycie energii w stanie bezczynności o ponad 40 procent Wyjmowana i wymienna bateria aby przedłużyć jego żywotność.

Obsługuje ruch 2 Automatyczna synchronizacja Trueplay, który stale optymalizuje dźwięk w oparciu o otoczenie i jest kompatybilny z usługami Sonos Voice Control, Amazon Alexa, aplikacją Sonos i Apple AirPlay2. Umożliwia także dostęp do ponad stu usług przesyłania strumieniowego.

Przenośny głośnik jest również wyposażony Suwak głośności Zawiera nowy przełącznik z tyłu, umożliwiający odłączenie zasilania mikrofonów.

Move 2 jest dostępny w kolorach oliwkowym, białym i czarnym. Za 499 euro.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *