Sony łata, a Horizon Forbidden West otrzyma darmową aktualizację PS4 na PS5 po krytyce, ale nie w przyszłych grach, takich jak God of War

Horizon Forbidden West dostanie darmową aktualizację PS4 do PS5 i wygląda na to, że Sony załatało tę część, choć jasno pokazuje, że przyszłe gry, takie jak God of War, otrzymają płatną aktualizację 10 USD.

Sony poprawione, znowu po sprawie PS Store na PS3 i PS Vita, teraz dotyczy wersji Zakazany horyzont na zachód. Co to było pierwotnie? Negacja, teraz wygląda na to, że po krytyce będzie miał Bezpłatna aktualizacja z PS4 do PS5, ale nie przyszłe gry, takie jak Bóg wojny.

Poprzez zaktualizowane oświadczenie w Oficjalny blogI Jim Ryan, dyrektor generalny PlayStation, pozostawiając wszystko dobrze związane; teraz tak. “Czwartek miał uczcić premierę Horizon Forbbiden West i Guerrilla 18 lutego 2022 roku. Jest jednak całkiem jasne, że to, co dostarczyliśmy w celu potwierdzenia rezerwacji, nie było zgodne z oczekiwaniami”.

A to dlatego, że Horizon II Forbidden West nie pozwalał na aktualizację z PS4 do PS5 w edycji standardowej i specjalnej. Coś, co jest nieco sprzeczne z ich początkowymi decyzjami, jak wyjaśnił Ryan Będzie bezpłatna aktualizacja z PS4 do PS5; I tak jest zapamiętany w manifeście.

W zeszłym roku zobowiązaliśmy się do oferowania bezpłatnych aktualizacji tytułów międzypokoleniowych, w tym Horizon Forbbiden West. Chociaż pandemia Miało to wpływ na datę premiery, będziemy kontynuować nasz show”.


Jeśli masz PS Plus i chcesz odnowić subskrypcję, powiemy Ci, gdzie możesz to zrobić po najniższej cenie.

Gracze, którzy kupią Horizon Forbbiden West na PlayStation 4, mogą bezpłatnie uaktualnić do wersji PlayStation 5„Jest to poprawka, która pojawia się po powyższej krytyce, ale jeśli nadal będziemy czytać oświadczenie, zobaczymy. Teraz chcą zostawić wszystko związane.

Horizon Forbbiden West będzie ostatnim, który zaoferuje to za darmoJak mówi Ryan:Chcę również potwierdzić, że w przyszłości pierwsze imprezy międzypokoleniowe ekskluzywne dla PlayStation (z premierami na PS4 i PS5) – zarówno cyfrowe, jak i fizyczne – będą miały opcję aktualizacji wersji gry za 10 USD”.

Będzie to dotyczyć God of War i nadchodzącego Gran Turismo 7, a także innych nadchodzących ekskluzywnych gier na PS4 i PS5 wydanych przez Sony Interactive Entertainment.“, Nadal nie wiemy, czy zmiana też wyniesie 10 euro, choć jest to bardzo prawdopodobne.

PlayStation poprawia nastrój przed zapoznaniem się z nowościami na PS5 na PS Showcase 2021: „Bądź bardzo przygotowany. Cierpliwość się opłaca”

Sprawa jest jasna Ta krytyka sprawiła, że ​​Sony zdała sobie z tego sprawę Użytkownicy mogą bardzo podnieść swój głos. Ale tym razem chciał utorować drogę Nadchodzące premiery na PS4 i PS5, tak jak w przypadku Duch wycięty Tsushima.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *