Sony postanowiło zachować w tajemnicy niektóre ze swoich najważniejszych zapowiedzi na przyszły rok

Sony postanowiło zachować w tajemnicy niektóre ze swoich najważniejszych zapowiedzi na przyszły rok

Zgodnie z planem, Sony State of Play w tym sezonie skupiło się na tytułach niezależnych, dodatkowej zawartości do pobrania i aktualizacjach znanych już projektów na PlayStation 5.

Sony zdecydowało się zachować w tajemnicy niektóre ze swoich najważniejszych zapowiedzi na przyszły rok, ale to nie znaczy, że transmisja z 14 września przeszła niezauważona przez fanów.

Podkreślił najważniejsze aspekty przekazu Final Fantasy 7: Odrodzenie, Widmowy biegacz 2 I Zawartość do pobrania Resident Evil 4: Oddzielne ścieżki.

Final Fantasy 7: Odrodzenie

Przyczepy zostały przesłane Zapowiedź I Zwiastuny W przypadku wielu projektów, ale ogłoszenie, które wywołało najwięcej hałasu, to Zbliżające się nadejście drugiej części przerobić Do Final Fantasy 7: Odrodzenie Który pojawi się 29 lutego.

To dopiero druga część wznowienia Ostateczna fantazja 7 2020. Oryginalna gra z 1997 roku opowiada historię tak szczegółową, że aż przerobić Trzeba było to zrobić w dwóch różnych odcinkach.

wampir

Kolejną nowością była zawartość do pobrania (DLC). widelec Do Resident Evil 4 Która opowiada historię nieuchwytnego tajnego agenta Adę Wong W ramach misji Leon S. Kennedy’ego Aby ocalić córkę Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Ta nowa misja będzie kontynuacją historii z głównej gry i wprowadzi nową broń, mechanikę i umiejętności, których nigdy wcześniej nie widziano.

Popularna metoda najemnicy, Która rzuca wyzwanie graczowi złożonymi próbami czasowymi, pojawi się tego samego dnia, ale za darmo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *