Sony wydało kilka oficjalnych przypadków, aby dostosować konsolę do naszych upodobań

Jedna z rzeczy, które przyciągnęły najwięcej uwagi w Sony Pokaż (niespodziewanie) projekt Z PlayStation 5 Czy czarny jest martwy. Konsola została ubrana na biało, a jej konstrukcja oparta na Dwa zdejmowane panele bocznePomyślałem, że prędzej czy później będzie można dostosować. W rzeczywistości tak było.

I to, że Sony wypuściło serię oficjalnych paneli w różnych kolorach, aby dostosować konsolę. Te tablice będą dostępne pod adresem Różowy, fioletowy, czarny, niebieski, różowy Przybędą do Hiszpanii między styczniem 2022 a pierwszą połową 2022. Ich cena? 55 dolarów.

Bez bieli, bez braku koloru

Jak widać na obrazkach towarzyszących temu tekstowi, panele są dokładnie takie same jak białe na konsoli, ale w kolorze czerwonym, niebieskim, fioletowym, różowym i czarnym. Jak mogłoby być inaczej, Towarzyszące wprowadzeniu na rynek tych paneli DualSense w tych samych kolorach iść do gry.

Aby go zainstalować, po prostu musisz to zrobić Usuń oryginały i włóż nowe. To wcale nie jest skomplikowane. Według Sony będzie on dostępny na PlayStation 5 z odtwarzaczem płyt i całkowicie cyfrową grą na PlayStation 5. Będzie sprzedawany osobno, podobnie jak DualSense.

Palety Midnight Black i Cosmic Red będą dostępne od styczeń 2022 W Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Chinach, Tajwanie, Hongkongu, Singapurze, Malezji, Tajlandii, Indonezji, Wietnamie, Korei i Filipiny. Te w kolorze Nova Pink, Galactic Purple i Starlight Blue zostaną uruchomione w tych lokalizacjach podczas Pierwsza połowa 2022.

Należy zauważyć, że płyty PlayStation 5 były czasami przedmiotem kontrowersji. Najbardziej uderzającym przypadkiem jest przypadek CustomizeMyPlates, strona internetowa, wkrótce po tym, jak konsola stała się oficjalna, Uruchomiła własne tablice rejestracyjne.

Nie trwało to długo, powiedzieli prawnicy Sony, mówiąc „Własność intelektualna Sony rozszerzona na panele przednieI że jeśli będziemy dalej sprzedawać i dystrybuować go w dowolnym kraju, trafimy do sądu” – zmusił firmę do anulowania dostaw i odzyskania pieniędzy.

System PS5

Oczywiście ten kolor nie pozostanie niezauważony.

Dbrand, znany producent winyli, pokrowców i innych akcesoriów, Wydał także własne obrazy Z „szokująco znajomym zwrotem, ale prawnie odmiennym od klasycznych kształtów przycisków PlayStation”. Zamiast wyryć na panelach ikony x, kwadrat, koło i trójkąt, Dbrand stworzył własną interpretację nowych ikon. Do dziś są w sprzedaży.

Wszystko się skończyło Patenty Sony na budynki Pod koniec listopada br. Wraz z wydaniem tych nowych tablic, Teraz wiemy dlaczego.

Więcej informacji | Play Station

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.