Space Invaders pojawia się w prawdziwym świecie: klasyczna gra wideo będzie miała w tym roku wersję AR | Rzeczywistość rozszerzona | Taito | Google | technologia

Space Invaders pojawia się w prawdziwym świecie: klasyczna gra wideo będzie miała w tym roku wersję AR |  Rzeczywistość rozszerzona |  Taito |  Google |  technologia

Najeźdźcy z kosmosuklasyczny gra wideo Od lat 80. skończyła 45 lat, a jej twórcy połączyli siły z Google, aby zaprezentować nową wersję tytułu, tym razem z rozszerzoną rzeczywistością. Jest to znane z Space Invaders: World Defense.

Najeźdźcy z kosmosu To japońska gra Urodzony w 1978 roku, który zrewolucjonizował branżę Został zapamiętany jako jeden z pionierów gatunku strzelanek. Klasyczna gra polega na pilotowaniu statku kosmicznego i strzelaniu do wrogów z kosmosu, aby osiągnąć jak najwyższy wynik.

Zobacz: Fortnite dołącza do turnieju e-sportowego Komitetu Olimpijskiego

W przeddzień 45-lecia gry Google ogłosiło, że nawiązało współpracę z Taito, twórcami oryginalnej gry, aby stworzyć Space Invaders: Global Defenseprzenośna gra Rzeczywistość rozszerzona służy do wprowadzania Space Invaders do dzisiejszego świata.

To jest krótki film promocyjny Z nowej gry, która ukaże się w połowie 2023 roku.Ta wciągająca gra rzeczywistości rozszerzonej zamienia Twoje miasto w wirtualny plac zabaw!Google napisało z oficjalnego konta wiadomości AR i VR.

Zobacz: Humanoidalny robot Amika odpowiada, jaki był najsmutniejszy dzień w jego życiu

Z drugiej strony, From Space Invaders: World Defense pokazuje niewiele informacji, ale zawiera zrzut ekranu przedstawiający, jak będzie wyglądać gra.

Jak widać, wydaje się, że wrogowie zbliżają się prosto do gracza w pierwszej osobie, w przeciwieństwie do oryginalnej gry z lat 80.

Zrzut ekranu z nowych Space Invaders.

standardowo

wiedzieć więcej

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *