SpaceX i NASA odłożyły dekodowanie specjalnych astronautów Ax-1 na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

SpaceX i NASA odłożyły dekodowanie specjalnych astronautów Ax-1 na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Pierwsza na świecie w pełni prywatna załoga na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej musi poczekać co najmniej kolejny dzień na opuszczenie orbitującego laboratorium po tym, jak zła pogoda uniemożliwiła planowane lądowanie w sobotę (23 kwietnia).

NASA, SpaceX i firma Aksjomat Przestrzeńktóry wspiera Twój Misja z siekierą 1, odwołał plany oddokowania SpaceX Dragona z jego czteroosobową załogą z powodu niedopuszczalnych silnych wiatrów w miejscach rozbryzgów u wybrzeży Florydy. Menedżerowie misji byli Dążąc do wyłączenia sobotniego wieczoru przed opóźnieniem.

„Zamykając odprawę pogodową przed dzisiejszym planowanym lądowaniem, zespoły NASA, Axiom Space i SpaceX zdecydowały się anulować dzisiejszą próbę dokowania z powodu niższego basenu wiatrowego, który spowodował marginalnie silne wiatry w miejscach zraszaczy” – mówią urzędnicy NASA. Opublikowany w sobotniej aktualizacji. „Załoga misji Axiom Mission 1 (Ax-1) ma teraz na celu wycofanie się z Międzynarodowa Stacja Kosmiczna 20:55 EDT w niedzielę 24 kwietnia. „

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.