SpaceX wystrzelił swoją najnowszą misję Falcon 9 Starlink z Kapsztadu

Aktualizacja: Falcon 9 wystartował o 23:36 czasu wschodniego ze stacji sił kosmicznych Cape Canaveral w środę, 16 sierpnia, a wkrótce potem bezzałogowy statek w pierwszym etapie lądowania wspomagającego na Oceanie Atlantyckim.

Śledź aktualizacje na żywo dotyczące celów SpaceX o godzinie 23:36 czasu wschodniego w środę, 16 sierpnia, w celu wystrzelenia rakiety Falcon 9 i 22 satelitów internetowych Starlink z Launch Complex 40 na Cape Canaveral Space Force Station na Florydzie.

Prognozy Sił Kosmicznych ostatnio informowały, że po otwarciu okna pogoda wynosi 20%, ale do końca powinna poprawić się do 65%.

Po starcie i locie na południowy wschód, Falcon 9 poleci wzdłuż południowo-wschodniej trajektorii i wyląduje na statku bezzałogowym Just Read the Instructions na Oceanie Atlantyckim.

Jeśli harmonogramy się utrzymają, będzie to 42. start Space Coast w tym roku. Najnowsze informacje można znaleźć na stronie floridatoday.com/launchschedule.

Aktualizacje ze środowego wydarzenia poniżej:

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *