Specjalny podcast nagrany w Apple Podcast Studio w Apple Park jest już dostępny

Specjalny podcast nagrany w Apple Podcast Studio w Apple Park jest już dostępny

Obie części tego specjalnego podcastu nagranego przez hiszpański zespół biorący udział w wydarzeniu Apple są już dostępne

Udział w wydarzeniach Apple, takich jak Wonderlust, ułatwia dostęp do wszystkich aktualności dotyczących marki, znajdujących się na końcu przemówienia. To pierwszy ekskluzywny komunikat medialny na ten temat Przenieśli się do Cupertino Pozwala nam to uzyskać pierwsze szacunki dotyczące wyglądu nowo wprowadzonych produktów i pomaga nam wytypować kluczowe punkty do naszych analiz w nadchodzących dniach.

Dopiero dwie godziny po zakończeniu wydarzenia mogłem już czytać Moje pierwsze opinie i odczucia Do nowego iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro, a także nowej generacji Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2. Jednak obecnie, a zwłaszcza w tym czasie, wymiana opinii z resztą kolegów jest również niezbędna do zrozumienia produktu .

Podcast syndykowany nagrany w Apple Podcast Studio w Apple Park

Gdy wejdziesz jednym z głównych wejść do pętli Apple Park, znajdziesz… Studio podcastów Apple. To wielkoformatowe pomieszczenie nagraniowe, w którym znajduje się wszystko, czego potrzebuje każdy podcaster, aby wyprodukować wysokiej jakości treści: mikrofony, kamery wideo, przygotowany na tę okazję zestaw oraz zespół produkcyjny, który o wszystko dba.

Podczas wydarzenia Wonderlust udało się spotkać trzech członków hiszpańskiego zespołu, który udał się do Kalifornii: dziennikarza Anioł JimenezTwórca treści Nikiasa Moliny A ja, tak dla przypomnienia Specjalny podcast podzielony na dwie części. Wymieniamy w nim opinie i uczucia na temat wszystkich nowości.Wszystko zostało nagrane kilka godzin po zdarzeniu).

Tak wyglądał etap Steve’a Jobsa w ubiegły wtorek po przemówieniu przewodnim na obszarze testowym

Przestrzegając struktury samego słowa kluczowego, masz wszystko, co jest dostępne Pierwsza część tego podcastu dotyczy plików binarnychl Konda – Gdzie analizujemy Apple Watch i zmiany w polityce ochrony środowiska Apple oraz ich wpływ na nowe urządzenia. Druga część już jest Nasz podcast Applesfera TalksSzczegółowo skomentował nową gamę iPhone’a 15.

Osobiście uważam taką wymianę zdań i Pierwsze wrażenia wśród kolegów Przydatne jest lepsze zrozumienie nowych produktów i odkrycie aspektów i punktów, które mogły pozostać niezauważone w wirze prezentacji. Uczenie się od kolegów jest również częścią tego doświadczenia i mam nadzieję, że teraz także zechcesz wysłuchać naszych uczuć.

Dziękujemy za wysłuchanie naszego podcastu! Możesz dołączyć do nas podczas nagrania na żywo co tydzień, w każdy wtorek o 18:30 (Czas Półwyspu Hiszpańskiego) W Kanał Applisfery na YouTube. Lub kontynuuj Rozmowy w Applesferze Z Twojej ulubionej aplikacji do podcastów, np Podcast Apple, iVoox Albo Spotify.

W Jabłkowa Kula | iPhone 15 i iPhone 15 Plus, pierwsze wrażenia z Apple Park: potężna aktualizacja
W Jabłkowa Kula | iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max, pierwsze wrażenia: nowa definicja premium
W Jabłkowa Kula | Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2, pierwsze wrażenia: Moc w środku, precyzja na zewnątrz

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *