Spektakularna nowa grafika z Halo Infinite na targach E3

Halo Infinite to niewątpliwie jedna z najbardziej oczekiwanych gier na targach E3 2021. Wygląda na to, że wszystkie maszyny pracują nad jej nową prezentacją, w tym kilka ciekawych przecieków, W ramach ścieżki dźwiękowej gry.

Dziś przedstawiamy go Wam Niesamowita nowa grafika Halo Infinite na E3, Udostępnione przez użytkownika Twittera Klobrille, znanego z wycieku wielu informacji o firmie Microsoft w ostatnim czasie.

Komentarze byłych twórców gry Halo Infinite dotyczące problemów z programowaniem (zaktualizowane)

Grafika, którą możesz zobaczyć bardziej szczegółowo, wpisując udostępniony przez nas tweet, będzie prawdopodobnie wyglądać znajomo, ponieważ dotyczy Pełna kopia kopii pokazana na obrazie promocyjnym Microsoft E3.

Spektakularna nowa grafika z Halo Infinite na targach E3

Halo Infinite miało zostać wydane w listopadzie ubiegłego roku, wraz z premierą Xbox Series X / S, ale zostało opóźnione, aby zapewnić lepszą jakość i dopracowanie zarówno grafiki, jak i rozgrywki. Halo Infinite będzie miało dużą obecność na targach E3 firmy Microsoft Potwierdzono, że premiera na Xbox One, Xbox Series X / S i PC tej jesieni. Dodatkowo zostanie wydany w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *