Splatoon 3 mógł zostać zapisany w chmurze, ale tylko w trybie offline

Co Spluton 3 Przełączanie, czy jest zapisany w chmurze, czy nie, zależy od Nintendo. Teraz wygląda na to, że tak może być i masz to na konsoli, chociaż jest to trochę trudne.

Jak czytamy w Nintendo wszystkoSą fani sagi, którzy po zakończeniu zaczynają mówić o możliwości zapisania gry w chmurze Najnowsza aktualizacja na stronie Nintendo of America.

Oprócz kilku linijek poświęconych grze online, w opisie widać, że w chmurze znajduje się zapis; Oczywiście tylko z pewnymi niuansami.

wideo

Splatoon 3 – Tryb bitwy terytorialnej

ten Oficjalna strona Splatoon 3 w eShop Ta spekulacja powraca po kilku dodatkowych uwagach. widocznie”Zapisywanie danych w chmurze jest obsługiwane tylko w przypadku danych gier offline”.

Innymi słowy, powinna istnieć kopia zapasowa dla różnych aspektów gry, takich jak: Tryb fabularny Splatoon 3 lub gry bez konieczności łączenia się z Internetem.

Nie dotyczy to jednak postępów w trybie online. Ale czyta również:Subskrypcja Nintendo Switch Online i konto Nintendo wymagane do korzystania z funkcji online”.

Możliwe, że chociaż zapisywanie w chmurze nie dotyczy trybów wymagających połączenia z Internetem, wymaga pliku Zapisz się do NSO; Nic nie jest powiedziane o podstawowym formacie lub pliku rozszerzenie.

Na razie to, co mówi się o usłudze online Nintendo, jest takie Przedstawiamy nową zawartość Nintendo Switch Online w tym roku.

Najlepsze akcesoria do przełączników Nintendo, które możesz kupić

Oto kluczowe akcesoria, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego Nintendo Switch: kontrolery, etui, karty pamięci i nie tylko.

Zobacz listę

Spluton 2 Całkowicie wykluczył jakąkolwiek możliwość zapisywania w chmurze. Chociaż to wraca do Spluton 3 Po części jest szansa, że ​​gracze nie będą zadowoleni.

Firma może nadal być zaniepokojona oszustami i oszczędzającymi chmurę podczas grania online. Nie jest jasne, czy Niedawno wydany patent Dojdę do sedna rzucania kabla w tym względzie.

Próbowali dzwonić z NI Ameryka Nintendo Aby rzucić na to trochę światła. Niestety firma nie skomentowała tego Funkcja w Splatoon 3.

NoA po prostu odpowiedział na pytanie, mówiąc: „Nie mamy nic do ogłoszenia w tej sprawie”.

Teraz wieści o grze są dobre w Przedstawiamy nową broń dodatkowąTen Nowe pakiety gier s Dwie nowe bronie i ich funkcje.

Świetne gry z 2022 roku, które zmuszą Cię do zakupu przełącznika Nintendo (jeśli jeszcze go nie masz)

bagneta 3

W tej chwili nikt nie może wiedzieć na pewno, co dzieje się obecnie w fazie rozwoju, więc Nintendo nie chce tego komentować.

Może twoja odpowiedź wkrótce wyjdzie Wydania Splatoon 3 na Nintendo Switch ten następny wrzesień. Czy przed końcem lata będą jakieś niespodzianki?

Pamiętaj o tym Udostępniaj bezpośrednio przez Nintendo W lutym 2021 zostawiłam niespodzianki takie jak Splatoon 3, Zelda Skyward Sword HD, Mario Golf Super Rush, Fall Guys i nie tylko.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.