SPORT / 14. Puchar Euromarina Optimist Torrevieja 2022 zawiesza cały plakat

Do całej etykiety dołączony jest 14. Puchar Euromarina Optimist Torrevieja 2022

Międzynarodowe powołanie klasy organizowane przez RCN w Torrevieja, które zostało przełożone na 2021 r., otwiera listę oczekujących, gdy osiągnie maksymalnie 350 żeglarzy z 24 krajów w przypadku, gdy do rozpoczęcia testów pozostało nie więcej niż dwa miesiące, co będzie w dniach 27-30 stycznia 2022

Regatta Torrevieja to trzeci rekord na torze Optimist Excellence Cup 2021-2022

Czternasty Puchar Torrevieja rozpoczął się od Euromariny Optimist. Międzynarodowe zawody tej kategorii, w ramach Circuit de la Cup de España, przełożonego na 2021 r. ze względu na stan zdrowia, odbędą się w dniach 27-30 stycznia 2022 r. w celu przeprowadzenia regat we względnej normalności. , ale aby dostosować się do linii ustalonych przez Real Club Náutico de Torrevieja dla tej wersji, aby osiągnąć 350 żeglarzy, liczbę już osiągniętą i otwarcie listy oczekujących.

Ta liczba oczekiwana przez komitet organizacyjny byłaby normalna, chociaż rejestracja uczestników w ostatnich dostawach osiągnęła 400 żeglarzy, tak jak to miało miejsce w 2019 roku. Klub zdaje sobie sprawę, że ta nowa norma pozwala na ponowne rozegranie regat do 2019 roku, tak, to Czas będzie rozwijany z wyraźnym marginesem ostrożności i przestrzegania ścisłego protokołu zdrowotnego, ale straci tę szczególną esencję, która go wyróżniała i czyniła go wyjątkowym w klasie optymistów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Po raz kolejny Torrevieja Regatta ma bezwarunkowe wsparcie grupy Euromarina, nadając regatom nazwę: Euromarina Optimist Torrevieja Trophy. Ważny impuls ze strony lidera branży nieruchomości i turystyki w regatach, choć ma również wsparcie Urzędu Miasta Torrevieja, za pośrednictwem swojego działu sportowego, a także innych podmiotów, które urzeczywistniają regaty.

Na poziomie sportowym, w przypadku braku nieco ponad dwóch miesięcy od oficjalnego rozpoczęcia imprezy, klub zawiesza pełny plakat i otwiera listę oczekujących. Euromarina Optimist Torrevieja oficjalnie zaakceptowało 356 żeglarzy, a 33 wstrzymanych, z 24 krajów, podkreślając całą amerykańską drużynę, z największą liczbą reprezentantów na Węgrzech, w Polsce, Izraelu, Holandii, Danii, Rosji i Portugalii.

Komitet organizacyjny podtrzymuje swoją propozycję, która została już przedłożona na 2020 rok, że były cztery dni rywalizacji, więc próby morskie rozpoczną się w czwartek 26., a serie kwalifikacyjne utorują drogę od serii finałowej do serii finałowej.

RCN Torrevieja osiągnął w około miesiąc, w którym otworzył okres rejestracji cel dotarcia do takiej liczby uczestników, jak również poprzez pozyskanie jak największej reprezentacji międzynarodowej, gdyż obejmował 24 kraje (w tym Hiszpanię).

Komitet Organizacyjny, a także główny sponsor: Euromarina i RCN z Torrevieja kontynuują prace nad tym planem i protokołem zgodności ze środkami zdrowotnymi w swoich krajach i Hiszpanii, a także we Wspólnocie Walencji i Urzędzie Miejskim w Torrevieja.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *