Sposoby korzystania z Microsoft Word za darmo

Od samego początku Microsoft Office dał użytkownikom możliwość: Twórz i edytuj dokumenty tekstowe, projektuj grafiki i prezentacje.

Wszystko to za pomocą programów Word, Excel i PowerPoint, narzędzi zawartych w tym pakiecie Office, które zawierają różnorodne funkcje, które można zastosować w każdym z powyższych projektów.

Istnieją jednak inne sposoby poza komputerem, na których można korzystać z narzędzi Microsoft Office, a co najważniejsze, jest to całkowicie bezpłatne!

Microsoft Office dla urządzeń mobilnych

Podobnie jak w przypadku PC, Microsoft Office oddał swój pakiet oprogramowania biurowego do obsługi smartfonów, aby użytkownicy obu urządzeń mogli Android Jak iOS Mogą mieć możliwość korzystania z tych narzędzi całkowicie bezpłatnie.

Dzięki pakietowi Microsoft Office dla systemów Android i iOS możesz teraz otwórz je wszystkie Dokumenty stworzone na PC i przeglądaj je bez problemu w telefonie.

To niezwykłe, jak dobra jest aplikacja mobilna Microsoft Office Pokazuje tabele i Grafika w dokumentachco stanowiło wyzwanie dla większości narzędzi biurowych w smartfonach.

Ponadto mobilna wersja pakietu Microsoft Office zawiera plik Funkcja dyktowaniaa także Konwerter mowy na tekstMożliwość robienie listmiędzy innymi.

Wiele funkcji jest dostępnych bezpłatnie na urządzeniach mobilnych.

Użyj aplikacji Microsoft Office na Chromebooku

Od pewnego czasu obsługiwany jest system operacyjny Chrome, czyli system operacyjny dla Chromebooków uruchamiaj aplikacje na Androidaco umożliwia również korzystanie z aplikacji Microsoft Office.

Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do Sklepu Play, wyszukać i pobrać aplikację Microsoft Office.

Kiedy korzystasz z aplikacji, daje Ci ona widok tak, jakbyś oglądał ją na tablecie. Ponadto aplikacja Obsługuje korzystanie z klawiaturya także korzystanie z Popularne skróty klawiaturowe.

Korzystaj z Microsoft Office za darmo online

Jeśli masz plik Aktywne połączenie internetowe 24 godziny na dobę Wtedy będziesz mieć możliwość korzystania z internetowej wersji pakietu Microsoft Office z wybranej przez siebie przeglądarki. Aby to zrobić, musisz najpierw utworzyć konto Microsoft, a następnie wybrać aplikację Word.

Jedną z największych zalet korzystania z Microsoft Online jest możliwość: Uzyskaj dostęp do swoich dokumentów z dowolnego miejscaa także zdobyć umiejętność 5 GB darmowej przestrzeni dyskowej na platformie OneDrive.

Innym ulubionym punktem tej internetowej wersji programu Microsoft Word jest to, że wszystko, co robisz, znajduje się w dokumencie Zostanie zapisany automatycznie Bez konieczności naciskania Ctrl + G (po angielsku Ctrl + S).

Korzystaj z Microsoft 365 za darmo

W przeszłości osoby zainteresowane uzyskaniem tej wersji pakietu Microsoft Office musiały dokonać jednorazowej płatności. Teraz platforma Microsoft 365 jest oferowana w trybie subskrypcji.

jednakże, Studenci i organizacje non-profit Mogą korzystać z Microsoft Office 365 za darmo.

W przypadku uczniów powinni sprawdzić oficjalną witrynę firmy Microsoft, czy ich szkoła kwalifikuje się do tej funkcji.

Warto zauważyć, że konto przestrzeni dyskowej OneDrive Będzie on powiązany z Twoim kontem szkolnym, a nie z Twoim osobistym adresem e-mail.

Z drugiej strony organizacje non-profit będą musiały kupić usługę Microsoft 365 Business Premium, aby bezpłatnie korzystać z narzędzi, które są tam zawarte.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.