Spotify wkrótce wyda płatne pliki audio

Spotify odegrał dużą rolę Do podcastów w ostatnich latach. Stworzono dla nich osobną sekcję, która podpisała umowy o współpracy z popularnymi twórcami treści i wprowadziła do nich wiele ulepszeń. Teraz szwedzka aplikacja do transmisji będzie miała również własne podcasty.

Spotify wkrótce wyda płatne pliki audio

Wspaniałą cechą tego planu firmy jest to, że każdy twórca treści będzie mógł ustawić własne stawki. Zostanie również oficjalnie uruchomiony w przyszłym tygodniu

Nowy plan

Spotify uruchomi tę funkcję w swoich aplikacjach na Androida i iOS. Dodatkowo jednym z kluczy w tym zakresie jest to, że nie będą utrzymywać prowizji i nie będą żądać prowizji od twórców treści. Ta funkcja jest zintegrowana z zewnętrznym systemem płatności aplikacji, więc Apple nie może pobierać prowizji z tych płatności. Subskrypcje są rozliczane w witrynie internetowej usługi przesyłania strumieniowego.

To ważny krok dla firmy, która od jakiegoś czasu sprawia, że ​​podcasty są jeszcze ważniejsze. Firmy takie jak Apple czy Amazon mają już opłacone subskrypcje, więc jest to sposób na konkurowanie z nimi.

Czas pokaże, czy ten pomysł zadziała zgodnie z oczekiwaniami Spotify, biorąc pod uwagę ogromną konkurencję na rynku blogów podcastów i subskrypcji podcastów. Nie zapominaj, że w ostatnich latach zainwestowali już ponad miliard dolarów w podcasty, więc Twój zakład jest jasny.

Edir Ferino

Bilbao jest absolwentem marketingu. Miłośnik podróży, kina i czytania.

Dane osobowe, które nam przekazujesz za pośrednictwem tego formularza, zostaną zapisane w pliku Miguel Angel Navas Carrera w celu zarządzania komentarzami, które zamieszczasz na tym blogu. Legitymizacja następuje za zgodą zainteresowanej strony. Jeśli nie zostanie zaakceptowany, nie będziesz mógł komentować tego bloga. Możesz sprawdzić Polityka prywatności. Możesz skorzystać z prawa dostępu, poprawiania, anulowania i sprzeciwu pod adresem [email protected]

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *