Sprawa Madeleine McCann: Julia Wendell otruta? Krytyczny raport, który ujawnia mroczny spisek nadużyć

w tej wiadomości

sprawa Madeleine McCann Jedna z najbardziej kultowych policyjnych zagadek ostatnich lat. W ciągu tych miesięcy ponownie zajął centralne miejsce po młodym wieku Julia Wendell Twierdzi, że jest 3-letnią dziewczynką, która zaginęła w 2007 roku w Praia da Luz w Portugalii.

Przez analityka Fia JohanssonWendell powiedział, kiedy była dzieckiem Została otruta, a następnie wykorzystana seksualnie. Według Johansena na radaronline.com „otrzymywał 35 tabletek dziennie przez 5 lat prosto od 7 roku życia”.

Sprawa Madeleine McCann: technologia dokonała niesamowitego osądu, oto, co znalazła

Sprawa Madeleine McCann: Twarde odkrycie dotyczące zdrowia Julii Wendell może zmienić proces

Dodatkowo zaznaczył: „Są możliwe Zatruty tymi pigułkami Tylko upewnij się, że niczego nie pamiętasz i trzymaj buzię na kłódkę”.

Badaczka i psycholog dodała, że ​​Wendell przechodzi obecnie leczenie Testy medyczneSkany CT i MRI.

Choroba wywołana narkotykami Julii Wendel

Tabletki rzekomo spowodowały u 21-letniej Polki krwawienia z nosa i bóle kości.Załamuje się i płacze z bóluZ drugiej strony lekarze badają, czy dziewczyna jest prawdziwa Chory na białaczkę.

badacz dr. Fia Johansson i Julia Wendell.

Julia Wendell jest głównym źródłem dowodów potwierdzających lub odrzucających Madeleine McCann

Na razie jedyną opcją pozostawioną Julii jest The Dowód Sekwencja DNA Test pozytywny. We wstępnych analizach naukowcy próbują ustalić, czy młoda kobieta Osoby pochodzenia brytyjskiego lub polskiego.

Jeśli jest Polką, śledczy zajmą się sprawą i skontaktują się z portugalską policją. Wręcz przeciwnie, jeśli jest negatywna, dochodzenie zostaje zakończone.

Julia Wendell.

Sprawa Madeleine McCann: Czy Julia Wendell została porwana i wykorzystana seksualnie?

Johansson zapewnił ją, że ma „mnóstwo dowodów” na to, że Julia „byłaZostał przemycony do Polski z innego kraju przez międzynarodowy zespół Handel seksemW tym sensie zaprzeczył też, jakoby Wendell była „biologiczną córką swoich rodziców w Polsce”.

Istnienie Odmowa badania DNA Prywatny detektyw będzie kontynuował śledztwo w sprawie 21-letniej Polki i spróbuje dorównać sprawie innych zaginionych dziewcząt na całym świecie. Bardzo głośny przypadek Szwajcarska córeczka Livia ScheppZniknęła w 2011 roku w wieku sześciu lat wraz ze swoją bliźniaczką Alesią.

Sprawa Madeleine McCann: Ujawniają mroczną prawdę o zniknięciu 3-letniej dziewczynki

Sprawa Madeleine McCann: nowe rewelacje, które mogą rozwiązać historię Julii Wendell

Jednym z powodów, dla których Julia nawiązuje kontakt z Madeleine, jest to, że jeden z podejrzanych w sprawie Madeleine bardzo przypomina mężczyznę, którego twierdzi. Znęcał się nad nią, gdy była dzieckiem„, powiedział.

Jednak Fia Johansson powiedziała, że ​​„ten sam mężczyzna może być powiązany z Madeleine i innymi zaginionymi dziećmi”. Tak działają kłusownicy i przemytnicy” – ubolewał.

Julii zrobiono test DNA Badamy, czy jej DNA można dopasować do DNA zaginionej Liwii” – podsumował.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *