Sprzeciw wobec prośby o zezwolenie na zakłady bukmacherskie na tegoroczny maraton bostoński – NECN

Massachusetts Gaming Commission jednogłośnie przegłosowała w czwartek odrzucenie prośby DraftKings o zezwolenie na obstawianie tegorocznego maratonu bostońskiego.

DraftKings przedstawiło swoją propozycję, aby umożliwić ludziom obstawianie tegorocznego wyścigu na początku tego tygodnia.

Ale komisja głosowała 4-0 za odrzuceniem wniosku, na podstawie listu od Boston Athletic Association, które organizuje maraton.

„Boston Athletic Association nie był konsultowany w tej sprawie i ma obawy co do tej propozycji, ponieważ Boston Marathon jest tylko 12 dni” – powiedział dyrektor marketingu Scott Stauffer w e-mailu do komisji. Czwartkowe spotkanie. „Planowanie maratonu bostońskiego 2023 trwa od ponad roku i jest na końcowym etapie. Przygotowując się do tegorocznych wydarzeń, współpracowaliśmy z niezliczonymi interesariuszami na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym.”

Stover dodał: „Obecnie nie ma wystarczająco dużo czasu, aby Boston Athletic Association, jego liczni partnerzy i agencje, mogli w pełni skoordynować i zapewnić wprowadzenie odpowiednich protokołów wspierających taką propozycję zakładów na nasze wydarzenie”. „Nie mając czasu na odpowiednią analizę i należytą staranność, martwimy się, jak przyspieszone zatwierdzenie może wpłynąć na wydarzenie”. Powiedział, że obejmuje to zapewnienie bezpieczeństwa imprezy i potencjalnego wpływu na wynik wyścigu.

Zauważył również, że Boston Marathon jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a BAA nie udzieliło pozwolenia na jego wykorzystanie w związku z propozycją zakładów sportowych.

Zakłady sportowe stały się legalne w Massachusetts na początku tego roku, a ludzie mogą teraz obstawiać wiele dyscyplin sportowych.

„Prawdopodobnie nikt nie zdawał sobie sprawy, że„ Hej, poczekaj chwilę, tego nie ma w katalogu, musimy to zrobić ”- powiedział analityk zakładów sportowych Bill Spyros.„ Ich zadaniem jest przyglądanie się wydarzeniom. Spójrz na bukmacherów i sprawdź, czy te wydarzenia pasują do ich interpretacji przepisów regulujących zakłady sportowe”.

Bostoński bukmacher poprosił komitet o dodanie maratonu jako części kategorii wydarzeń specjalnych.

„Maraton Bostoński to najstarszy coroczny maraton na świecie i jedna z najpopularniejszych imprez biegowych” – napisali Draft Kings w swojej propozycji. „DraftKings zaoferuje tylko mężczyznom i kobietom 20 najlepszych zwycięzców i czas na obstawianie”.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *