Sprzeczna opinia Fryderyka Danii na temat Mary Donaldson i jej nieobecności na polskiej wyprawie

Sprzeczna opinia Fryderyka Danii na temat Mary Donaldson i jej nieobecności na polskiej wyprawie

Nowo ogłoszony król Danii rozpoczął swój królewski program wizytą w Polsce. Frederik X (55 l.) spędził trzy dni w Warszawie, gdzie oprócz wizyty w siedzibie NATO miał okazję spotkać się z liderami duńskiego i polskiego biznesu. Jednak jego wizyta pozostawiła kilka ważnych wydarzeń W trakcie przemówienia zażartował na temat swojej żonyMary Donaldson (51 lat), która nie podróżowała z nim.

Australijczyk wybrał się w ostatni weekend na samotną wycieczkę. Tym razem północnoeuropejski kraj przegrał w finale koszykówki pomiędzy Danią a Francją. Podczas tej wizyty na ziemiach germańskich postawa Marii była mniej widoczna, gdyż wydawała się bardziej apatyczna i skromna, co być może stanowi wyraźny przykład wszystkiego, co można powiedzieć o stosunkach między duńskimi monarchami.

Paradoksalna opinia Fryderyka Duńskiego

Syn królowej Małgorzaty (84 l.) udaje się w podróż sam i nie ma dalszych informacji na temat powodów, dla których żona mu nie towarzyszyła. Jednakże, Król duński wypowiedział kilka słów, próbując pozyskać Polaków. Jego komentarz nie pozostał jednak niezauważony, wprawiając w osłupienie nawet Polaków, którzy widzieli go na żywo.

„Mam przyjemność wystąpić przed Państwem po raz pierwszy jako głowa państwa. „To dla mnie nowość” – zaczął Federico. „Głównie z żoną, ale miała dzisiaj inne zobowiązania, więc będziesz musiał się ze mną rozliczyć”., on dodał. W ten sposób rozpoczął tę sprzeczność z intencją wyjaśnienia, że ​​nieobecność jego żony nie ma nic wspólnego z obowiązkami zawodowymi i innymi przyczynami. „Cieszę się, że wróciłem do Polski i tym samym rozpoczynam moją oficjalną wizytę w Danii” – zakończył.

W każdym przypadku, W Polsce nie są odporni na wszelkie kontrowersje To spowodowało publikację zdjęć z jego spotkania z Genovevą Casanovą w naszym kraju. Jednak zgodnie z oczekiwaniami nikt tego nie skomentował. Widać, że nowy król zachowuje się bardzo normalnie i bardzo naturalnie, starając się uzyskać całe możliwe wsparcie w nowej epoce jako głowa kraju, w którym się urodził.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *