Sprzedawca ujawnił datę premiery aktualizacji nowej generacji do Wiedźmina 3

Sprzedawca ujawnił datę premiery aktualizacji nowej generacji do Wiedźmina 3

Ujawnia się nowy wyciek Możliwa data premiery aktualizacji Wiedźmin 3: Dziki Gon nowej generacji. Wiedźmin 3 został wydany w 2015 roku i zyskał uznanie krytyków, a wielu uważa go za jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji. W zeszłym roku deweloper CD Projekt Red ogłosił ulepszoną wersję Wiedźmina 3: Dziki Gon na PS5 i Xbox Series X. Pełna gama ulepszeń i nowych funkcji nie jest znana.

Prawdopodobnie można oczekiwać, że Wiedźmin 3 na nowych konsolach będzie działał w 60 klatkach na sekundę, z poprawkami graficznymi w kluczowych obszarach. To ponowne wydanie było kilkakrotnie opóźniane i obecnie planowane jest na czwarty kwartał 2022 roku. Teraz nowy przeciek ma na celu podanie użytkownikom daty premiery aktualizacji nowej generacji Wiedźmina 3: Dziki Gon. To nie pierwszy raz Wyciekła data wydania tej aktualizacjichoć ta pierwsza wskazywała na koniec tego miesiąca.

Data premiery aktualizacji nowej generacji do gry Wiedźmin 3

Jest to brytyjski sprzedawca, który prawdopodobnie ujawnił datę premiery aktualizacji nowej generacji do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Osoba twierdzi, że pracuje w sklepie z grami w Wielkiej Brytanii i twierdzi, że otrzymała aktualizację swojej bazy danych z informacjami o nadchodzących grach. Jest to w zasadzie arkusz z listą gier z datami ich premiery. w centrum obrazu Fani mogą znaleźć tę aktualizację 9 grudnia 2022 roku.

Czy aktualizacja nowej generacji do Wiedźmina 3 pojawi się w tym roku?

Jak zawsze, każdy wyciek należy jeść z przymrużeniem oka. Będziemy musieli poczekać, aż CD Projekt Red udostępni potwierdzoną ostateczną datę premiery obecnej wersji Wiedźmina 3. Jednak wspomniana data nie wydaje się być poza sferą możliwości, biorąc pod uwagę, że 9 grudnia to piątek, popularny wybór dla nowych wydań gier wideo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *