Sprzedaż Final Fantasy VII Remake od chwili premiery przekroczyła już 7 milionów egzemplarzy

Sprzedaż Final Fantasy VII Remake od chwili premiery przekroczyła już 7 milionów egzemplarzy

Niniejszy raport obejmuje sprzedane egzemplarze Remake’a wydanego w 2020 roku oraz jego zremasterowanej wersji na PC i PS5.

Sprzedaż Final Fantasy VII Remake przekroczyła już 7 milionów egzemplarzy

Niedawno mogliśmy cieszyć się nowym PlayStation State of Play, wydarzeniem, które… Widzimy wiele nowych rzeczy O nadchodzących wydaniach, które w wielu przypadkach pojawią się na PS5, a nawet PS4 i innych platformach. Jednym z tytułów, które padły podczas wydarzenia, był długo oczekiwany Final Fantasy VII: Rebirth Kontynuacja remake’u Final Fantasy VII z 1997 rokuktóry pokazał nowy zwiastun z nowinkami i ogłosił datę jego premiery 29 lutego 2024 r.

Kilka godzin po tym wielkim ogłoszeniu, Square Enix chciało poinformować o kamieniu milowym osiągniętym przez remake Final Fantasy VII. Konkretnie adres japońskiej firmy Jej sprzedaż przekroczyła już 7 milionów egzemplarzy Globalnie od premiery w kwietniu 2020 r. Warto również zauważyć, że w tej liczbie sprzedano jednostki Liczą się wszystkie nieaktualne wersje Póki co ten sam mecz.

Final Fantasy VII Remake sprzedało się już w ponad 7 milionach egzemplarzy na całym świecie

Mówiąc ściślej, sprzedaż ta wynosi 7 milionów Obejmują one zarówno Final Fantasy VII Remake, który pojawił się na PS4 w 2020 roku Jeśli chodzi o najnowsze wersje: Final Fantasy VII Remake Intergrade, bardziej kompletna wersja wydana niedawno na PS5, pojawiła się także na PC (Dostępne w sklepie Steam i Epic Games Store). Ponadto, Dostępne są także wersje fizyczne i cyfrowe Gra jak zwykle w tego typu reportażach.

W ten sposób możemy to powiedzieć Final Fantasy VII Remake przygotowuje się do powitania drugiej części świetnymi wieściami, ponieważ nie wszystkie tytuły osiągają takie wyniki sprzedaży w pierwszych latach obecności na rynku. Warto zaznaczyć, że minęło sporo czasu, odkąd otrzymaliśmy dane dotyczące sprzedaży gry Square Enix. W rzeczywistości, Ostatni raport, jaki pamiętamy, pochodzi z sierpnia 2020 rokuKiedy ogłoszono, że ukazał się remake klasycznej gry RPG z serii Final Fantasy Sprzedano 5 milionów sztuk.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *