Spyro może wkrótce otrzymać sequel od twórców Crash Bandicoot 4

Po sukcesie z Crash Bandicoot 4: W samą porę! Deweloperzy z Toys For Bob zasugerowali, że nowy projekt jest w drodze, a fani spekulują, że może to być kontynuacja Spyro.

Zwierzęta łowne są wyjątkowe nie bez powodu: ich wygląd jest natychmiast rozpoznawalny, mają ogromny wpływ na zabawki i ich gatunek i są ogólnie kochane przez wszystkich.

Spyro The Dragon zdecydowanie należy do tej kategorii i zbrodnią jest myśleć, że minęło 14 lat od ostatniej dużej gry z serii.

Crash Bandicoot N.

Podpowiedź z sequela Spyro?

pod sztandarem AktywacjaToys for Bob wykonało świetną robotę, przywracając dwa ukochane nazwiska, a ich praca była tak wspaniała, że ​​Activision zleciło firmie stworzenie nowej gry Crash Bandicoot.

Teraz tweet od twórców świętujących ich osiągnięcia otworzył szeroko drzwi do następnej gry firmy, a fani szybko doszli do wniosku, że jest to zupełnie nowa gra. Spiro.

Użytkownik Twittera Powiedział Z podekscytowaniem: „Chciałbym, żeby osiemnasta gra nie była Spyro 4”, inny użytkownik wyraził to samo uczucie mówić: „Gdyby Spyro nie był nowy, spaliłbym kilka gnomów.”

Jedną z teorii, która w dużej mierze porzuciła te nadzieje, jest to, że Game 18 to po prostu podobno tytuł gry wieloosobowej Crash Bandicoot. Chociaż gdyby Spyro również pojawił się do walki, nie narzekalibyśmy.

Prawdopodobnie gra będzie oczywiście czteroosobową bijatyką, prawdopodobnie bardzo podobną do gry wielokrotne kontra Lub Smash Bros., nawet nie sequel Crash 4, chociaż Toys for Bob prawdopodobnie wykonałoby świetną robotę w grze, gdyby to była prawda.

Jeśli jednak tak jest naprawdę, to wygląda na to, że będziemy musieli trochę dłużej poczekać, aby załadować się z pełną prędkością i ponownie spalić owcę.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.