Square Enix wydało Wprowadzenie do Life is Strange: True Colours

Square Enix i deweloper Deck Nine Games udostępnili scenę otwierającą Life is Strange: True Colours. Film pokazuje, jak bohater Alex Chen rozmawia z pracownikiem socjalnym o swoim czasie spędzonym w żłobku i nowym życiu, które go czeka. Wideo przedstawia nieruchomy obraz Alexa, który opowiada o swojej osobistej sytuacji, o tym, jak sobie z nią w tej chwili radzi, oraz o idei rozpoczęcia od zera w nowym miejscu.

«W wielokrotnie nagradzanym Life is Strange rozpoczyna się odważna nowa era, z zupełnie nowym grywalnym bohaterem i ekscytującą łamigłówką do rozwiązania! Alex Chen zawsze tłumiła swoją „klątwę” – nadprzyrodzoną zdolność do doświadczania, asymilacji i manipulowania silnymi emocjami innych, które uważa za aury o ognistych barwach. Kiedy jego brat ginie w rzekomym wypadku, Alex musi wykorzystać swoją zmienną moc, aby odkryć prawdę i odkryć mroczne sekrety ukryte w małym miasteczku.«

Life is Strange: True Colours będzie dostępne 10 września na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Steam) i Stadia. Możesz również znaleźć Więcej informacji o Saga Na naszej stronie. I nie zapomnij śledzić naszego konta Świergot Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami branżowymi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *