Square Enix zaktualizuje Final Fantasy XIV tak, aby przetrwało co najmniej 10 kolejnych lat

Square Enix zaktualizuje Final Fantasy XIV tak, aby przetrwało co najmniej 10 kolejnych lat

Reżyser i producent Final Fantasy XIVNaoki Yoshida, Opublikowano na stronie gry Square Enix List otwarty do Gratulacje dla zawodników w Nowym Roku Opowie ci o nowościach związanych z grą na nadchodzące miesiące, a nawet lata, jak zaznacza, że ​​jest to jedna z bieżących misji „Ważna aktualizacja podsumowująca dziesięć lat rozwoju grafiki”.

Krok w stronę kolejnych dziesięciu lat

Square Enix Nie chcesz, aby Twoja gra stała się przestarzała; Co wskazuje, że zamierzają go utrzymać jeszcze przez kilka lat i wprowadzą ulepszenia. Sam Yoshida to kiedyś potwierdza 10. rocznica Final Fantasy XIV: Odrodzenie Świata, „My Wykonanie pierwszego i zdecydowanego kroku w kierunku kolejnych dziesięciu lat służby.

Jednak niniejszy przegląd wykresów tego nie oznacza FFXIV Wygląda inaczej lub zmienia się, bo – jak dodaje Yoshida – „polega to na ciągłym wprowadzaniu Od usprawnień w naszych procesach rozwojowych i operacyjnych z naciskiem na długoterminową obsługę.

Powoli, ale bezpiecznie

Niektóre z tych zmian będą jednak zauważalne natychmiast Inni nie zostaną zauważeni przez kilka lat.” Yoshida wyjaśnia, że ​​nie chcą wprowadzać tych zmian w pośpiechu; Z czystym sumieniem Aby efekt był jak najlepszy.

szef FFXIV Mówił także o innych tegorocznych wyzwaniach, takich jak zorganizowanie wkrótce FanFest w Tokio czy Wydano kolejny dodatek Final Fantasy XIV: Downtrail, Gra nie ma jeszcze ustalonej daty i będzie dostępna na PS5, PS4, Xbox Series i PC.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *