„Srebro świata daje mi siłę, by iść dalej ze złotem”.

„Srebro świata daje mi siłę, by iść dalej ze złotem”.

The surferka z Walencji Mireya Cabanes Wyraził, że pieniądze zarobione niedawno Mistrzostwa Świata w Surfingu dostosowanie świętować dzień Pismo Beach (Kalifornia) Daje mu to siłę, by w 2023 roku przekroczyć granicę swoich możliwości, a złoto nie ucieknie mu w ostatnich sekundach, tak jak tym razem.

„Finał był bardzo interesujący, ponieważ wygrałem całą koszulkę, aw ostatnich trzech sekundach mój przeciwnik (Hiszpan) był Maria Marcin Witaj) złapałem falę i „podniosłem” mojego goldena. Spędziliśmy trzy minuty na plaży, czekając, aż ostatnia fala ją sklasyfikowa, i ostatecznie wygrała, a ja zajęłam drugie miejsce na świecie, co wcale nie jest takie złe – powiedziała w rozmowie z Agencją EFE.

kabiny35-latka z radością „przyniosła Tericie pieniądze” i powtarzała, że ​​świetnie się bawiła podczas finału, a nawet opisała ten finał, w którym straciła tytuł, jako zabawny i ciekawy oraz dobry sposób na nauczenie jej nauczkę, by nie tracić czujności do ostatniej chwili.

Pierwszy test był dla mnie śmiertelny, obaj Maria Podobnie jak ja, rywalizujemy i nawet jeśli dobrze się dogadujemy, jest napięcie. W pierwszym etapie straciłem koncentrację, ponieważ kilka osób wydało nam polecenia i wyszedłem z wody bardzo sfrustrowany, ale pomogło mi to wejść ze zmianą ślizgu i w celu wygrania, ponieważ wiedziałem, że mam szansę – wspomina. .

„Dużo się nauczyłem i wracam do domu z wielką chęcią do treningu i wiem, że muszę trenować całkowicie fizycznie na poziomie mięśniowym i zrobić dobrą rehabilitację, ponieważ Podczas turnieju czułem ogromny ból I trzy razy musiałem iść do fizjoterapeuty, ale i tak szliśmy dalej i szliśmy do przodu – tłumaczył.

The Sportowiec z Walencji Zaczęła surfować nieco ponad rok temu i stwierdziła, że ​​gdyby 365 dni wcześniej powiedzieli jej, że zostanie wicemistrzem świata, nie uwierzyłaby.

„Zaśmiałbym się i powiedział, że to na pewno nie żart, chociaż wiem, że niemożliwe istnieje i będę o to mocno walczył. Widziałem wynik, który był bardzo trudny do osiągnięcia, ponieważ w zeszłym roku byłem w kategorii, która nie należał do mnie, a poziom był bardzo wysoki, w tym roku jestem w kategorii bardzo zbliżonej do mojej patologii (ciąża 3)” – zaznaczył.

Również, kabiny Powiedziała, że ​​podczas pobytu czuła się znacznie bardziej zrelaksowana i szczęśliwa niż w zeszłym roku, ponieważ było znacznie spokojniej, wiedziała już, po co jedzie, a także mają personel techniczny i wolontariuszy, których „nie można pokonać” .

„Czy w wodzie, czy w domu byliśmy bardzo dobrze zaopiekowani, nie brakowało nam uwagi, robili dla nas wszystko, co mogli i nie musieliśmy zajmować się praktycznie niczym, tylko skakać do wody, aby rywalizować ,” on dodał.

wreszcie, kabiny Uwarunkowane surfowanie chciało nadal rosnąć Najwyższa Rada Sportu A przede wszystkim są teraz w styczniu ze specjalnymi potrzebami, ponieważ są na poziomie selekcji, na którym potrzebują skupienia i szkolenia, aby się poprawić.

„Dotarcie tam zajęło nam dużo czasu Globalizm Ponieważ zespół nie miał środków, niektórzy sportowcy musieli zapłacić pieniądze, aby się tu dostać. Za każdym razem koszty rosną i potrzebujemy firm, które będą nas wspierać indywidualnie i jako zespół.”

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *