Stalker 2 potwierdza, że ​​zostanie opóźniony do końca 2022 r.

Rozwój

Świat gry GSC Oficjalnie potwierdź opóźnienie Od Stalkera 2 8 grudnia 2022 r. W ciągu tych siedmiu miesięcy zakończą dopracowywanie i testowanie gry przed jej wydaniem, aby spróbować dostarczyć nam najlepszą możliwą wersję gry; Ponieważ projekt jest za duży, aby mógł zostać opublikowany w oczekiwanym terminie.

oryginalne wiadomości

28 kwietnia Stalker 2 ma zostać wydany na Xbox i PC, chociaż wczoraj Poinformowaliśmy ich Z różnych plotek związanych z jego odejściem. Wszyscy zwrócili uwagę, że ich publikacja została opóźniona o kilka miesięcy, ostatecznie przenosząc się na jesień 2022 r.

W wyniku tych publikacji i wielu nowości na ten temat zwrócił się jeden z community managerów biorących udział w badaniu: oficjalny spór Od gry do komentowania tych rzekomych przecieków i trochę uspokojenia. Nie mogę jednak zaprzeczyć ani potwierdzić, czy adres zakończy się z opóźnieniem.

Twórcy Stalkera 2 omawiają plotki o opóźnieniach

Każdego dnia pojawiają się plotki z różnych źródeł, a jeśli zaczniesz komentować jedną rzecz, dojdziesz do tego, że będziesz musiał skomentować wszystko, nie znając oryginalnego źródła.

Wszystkie informacje, które pochodzą z gry, muszą pochodzić od tych, którzy ją tworzą. O ile wiem, blogerzy nie pracują nad Stalkerem 2.

Były to słowa community managera, które po prostu wyrażają ogólną opinię o zespole, bo nigdy się w to nie postawili ani niczego nie ogłosili. Jednak w przypadku braku oficjalnego potwierdzenia; Wygląda na to, że w końcu tak będzie, Stalker 2 może być opóźniony o kilka miesięcy. Chociaż prawdą jest, że powinien być pokazywany tylko na krótko przed premierą, wiemy o nim bardzo niewiele, a GSC Game World wolałby poświęcić czas, którego potrzebuje, aby przynieść nam godnego następcę.

Na razie możemy tylko czekać na kolejne dane do analizy, choć na razie obowiązuje ich kwietniowa data publikacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.