Starfield było bardziej ambitne, niż sądziliśmy, a Bethesda miała „setki planów”, które nigdy nie doczekały się kosmicznej gry RPG – Starfield

Starfield było bardziej ambitne, niż sądziliśmy, a Bethesda miała „setki planów”, które nigdy nie doczekały się kosmicznej gry RPG – Starfield

Bethesda chciała, aby Starfield miało wersję Fallouta 3 w Waszyngtonie

Nigdy nie wiemy Plany, które kończą się wyrzuceniem W fazie rozwoju. Wszyscy zgadzamy się, że Starfield to gra Ogromny i bardzo ambitnyJednak po drodze wyrzucono wiele rzeczy. Doskonale wiemy, że Bethesda ma w planach mnóstwo zawartości, DLC i poprawek poprawiających rozgrywkę, chociaż to, co początkowo planowano, poszło dalej.

Todd Howard, reżyser gry wideo, udzielił wywiadu mediom Poczta Waszyngtońska Gdzie się zwraca Wyzwania reżyserii Starfield. Jednym z najciekawszych aspektów była pandemia Covid-19 i pierwotna data listopad 2022 r.: „W miarę upływu czasu byliśmy w tyle, a ten procent, jeśli chodzi o rozmiar tej gry, okazał się całkiem spory bardzo daleko.” „Czas” – mówi.

Ostatecznie udowodniono, że termin premiery został przesunięty na wrzesień 2023 roku „To była słuszna decyzja”. „Aby dać nam czas, którego potrzebujemy”. Dyrektor Bethesdy przyznał jednak, że mieli czas „Setki planów” Dla Starfielda. „Robiliśmy plany i Wyszli oknem. „Wiedzieliśmy, że będziemy przepisywać części silnika, więc zaczęliśmy wbudowywać w nasz silnik technologię dla planet i przestrzeni kosmicznej”.

Waszyngton z Fallouta 3 miał znajdować się w Starfield

Bethesda chciała, żeby Starfield miał czas na rekreację Waszyngton. Chociaż nie została zaimplementowana, kosmiczna gra RPG została zaproponowana jako kontynuacja sagi Fallout. W ten sposób oba adresy IP zostaną połączone, ale jest bardzo prawdopodobne, że są połączone Bibliografia do wspomnianego przywileju.

W grach 3D | Analiza pola gwiazdowego. Bethesda nadal jest bardzo dobra w częściach zawsze radzi sobie dobrze, ale w nowych częściach okazuje się, że jest trochę bardziej nierówna

W grach 3D | Przewodnik Starfield: sztuczki, przedmioty kolekcjonerskie, sekrety i misje umożliwiające ukończenie gry w 100%.

Wszystkie recenzje znajdziesz na https://www.3djuegos.com


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *