Starfield nie jest w sprzedaży od tygodnia, a już jest sprinter, który można ukończyć w niecałe trzy godziny

Starfield nie jest w sprzedaży od tygodnia, a już jest sprinter, który można ukończyć w niecałe trzy godziny

Rozpoczęło się odliczanie do oficjalnej premiery Starfield. Minęło zaledwie kilka godzin, zanim thriller science-fiction firmy Bethesda trafi na konsole Xbox Series i komputery PC bez konieczności zakupu własnych wersji w ramach wczesnego dostępu, co miało miejsce w przypadku gry. Szybki mikronaukowiec.

Widać, że w ciągu tych dni dał tej kosmicznej przygodzie bardzo dużo, bo w niecały tydzień udało mu się ukończyć tę szaloną podróż w niecałe trzy godziny. Udało mu się dokładnie zakończyć kampanię Rekordowy czas 2:51:42Jak widać na poniższym filmie, który zamieścił na swojej stronie Konto YouTube.

I choć czas, w którym tam dotarł, jest zaskakujący, nie ma zamiaru się poddać, więc ma zamiar Odkryj nowe błędy lub sposoby szybszego poruszania się Trwa jeszcze przygoda, więc prawdopodobnie zobaczymy lepsze wyniki w ciągu kilku dni lub tygodni, zwłaszcza gdy więcej osób uzyska dostęp do gry.

Faktycznie, na str speedrun.com Nie określono jeszcze żadnej kategorii, ponieważ wskazuje ona, że ​​użytkownicy będą mieli czas do 20 września na przesłanie swoich czasów. W każdym przypadku, pole gwiazd To jedna z tych gier, w które można grać spokojnie, od wczesnych godzin porannych 6 września.

W dodatkowym życiu | Moje ulubione miejsca w Starfield to te, których nienawidzi większość graczy: samotność i spustoszenie kosmosu.

W dodatkowym życiu | Najlepszym hołdem Starfielda jest Vasco: o którym legendarnym odkrywcy mówisz?

Wszystkie recenzje znajdziesz na https://www.vidaextra.com


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *