Starling Marte blisko 300 kradzieży

od Szpak Mars Kiedy 11 lat temu włamali się do Big Top, przewidywano, że to pakiet najbardziej podobny do Césara Cedeno prowadził baseball w 70; Pięcionarzędziowe narzędzie z doskonałą obroną w środku pola, szybkością, zdolne do trafienia 20 home runów w sezonie, wysokimi stawkami i przyzwoitym ramieniem.

33-letni Mart jest wciąż daleki od Super Papy, ale zdobył już dwie Złote Rękawiczki, Mecz Gwiazd, z serią .289/.345/.451 i zaraz wejdzie w małą grę. Działem kieruje Cedeno.

Gracz Mets wszedł do poniedziałkowej gry z dwiema bazami, aby zostać dopiero dziewiątym dominikaninem z 300 przechwytami, w czasie, gdy był Wielkie ligi Pads rozszerza poszukiwania, aby odzyskać zasób oszustwa, który upadł wraz z nadejściem silnych ciosów pod koniec ubiegłego wieku.

infografika

Tylko Cedino (550), Jose Reyes (517), Juan Samuel (396), Luis Castillo (370), Alex Rodriguez (329), Luis Boland (321), Rafael Forcal (314) i Franklin Taveras (300) są wśród Quisqueyanie, którzy grali w Big Show.

Ale kiedy mierzy się skuteczność grupy, tylko 80% osiągnięte przez A-Rod i Reyesa jest wyższe niż 78% osiągnięte przez Marte, który w Queens nosi swój piąty strój drużyny.

Podpisany przez Piratów w 2007 roku za 75 000 $ w wieku 18 lat, z którym zadebiutował w 2012 roku, później przeniósł się do Diamondbacks, Marlins i Athletics, zanim pod koniec poprzedniego sezonu po raz pierwszy trafił do wolnej agencji.

Spośród aktywnych graczy tylko De Gordon (333), Efes Andros (318) i Billy Hamilton (314) mają więcej od niego. Na całe życie zajmuje 169. miejsce na nieco ponad 16 000 graczy, którzy przeszli przez MLB do 2017 roku z Rickym Hendersonem jako wszechczasowym liderem (1406).

Z dwoma przechwytami w tym sezonie, ZipS spodziewa się ukończyć grę na 31. miejscu, co pozwoli mu ścigać Rodrigueza wśród graczy urodzonych na Dominikanie.

nowe wyzwania

Poza sezonem Marty przybył do głodnego tytułu Mets z czteroletnią umową o wartości 78 milionów dolarów, zasilaną do 2021 r., Gdy odzyskał swój rekord, uparty nogami, które wyglądały tak samo, jak u szczytu w 2016 r., Kiedy ukradł 47 poszewek na poduszki.

W zaledwie 120 meczach (dotkniętych złamanym żebrem), między Miami a Auckland, rodowity Villa Milla powtórzył swój ostatni rekord z zeszłego roku z 47 przechwytami, aby stać się pierwszym graczem w historii z nie mniej niż 20 przechwytami w każdej lidze podczas jednego pora roku.

W rzeczywistości nikt nie ukradł więcej niż Marte w 2021 (23 z nich z rzędu), a jedynym innym graczem, który osiągnął cztery punkty, był Wyatt Merifield (40) z Kansas Royals.

W tych Mets naoliwionych książeczką czekową Stephena Cohena, największego z właścicieli, escogidista ma zielone światło od menedżera Bucka Showaltera, by oddał bloczek przy najmniejszym zaniedbaniu ze strony melonika.

Jego niski procent zdobywania biletów gra przeciwko niemu. Martí wynegocjował tylko 252 bazy w swojej karierze, 5,2% przypadków, gdy był na własnym boisku, 11% mniej dla Alexa Rodrigueza i prawie trzy razy mniej niż 15,2% Carlosa Santany, lidera wśród Quisqueyans pod względem występów i transferów. .

Absolwentka Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie O&M. Od 2001 roku pracuje jako dziennikarz sportowy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *