Statystyki dotyczące COVID-19 | 24 maja 2021 r. | Zaginiona placówka na wybrzeżu

Statystyki dotyczące COVID-19 |  24 maja 2021 r. |  Zaginiona placówka na wybrzeżu

Komunikat prasowy Wspólnego Centrum Informacyjnego Hrabstwa Humboldt:

Mieszkaniec hrabstwa Humboldt zmarł na COVID-19, a od ostatniej aktualizacji w piątek zgłoszono 50 dodatkowych przypadków wirusa. Całkowita liczba mieszkańców hrabstwa, którzy uzyskali wynik pozytywny, wynosi obecnie 4248.

Był członkiem społeczności, który zmarł w wieku siedemdziesięciu lat. Personel ds. Zdrowia publicznego i reagowania w nagłych wypadkach hrabstwa Humboldt okazuje współczucie wszystkim tym, którzy stracili bliskich z powodu COVID-19.

Biorąc pod uwagę niedawny wzrost liczby przypadków, lokalni urzędnicy ds. Zdrowia wzywają mieszkańców hrabstw, u których wykryto COVID-19, do angażowania się w śledzenie kontaktów, starając się wcześnie wychwycić przypadki i izolować je, zanim rozprzestrzenią się w szerszej społeczności.

Personel służby zdrowia skontaktuje się z osobą, która uzyskała wynik pozytywny, i pomoże jej zidentyfikować każdego, kto miał bliski kontakt, gdy był zaraźliwy, co oznacza, że ​​znajdował się w odległości 6 stóp od osoby zakażonej przez 15 minut lub dłużej w ciągu 24 godzin. Następnie personel kontaktuje się z tymi bliskimi kontaktami, aby udostępniać informacje o objawach, aby je badać, testować zasoby i, jeśli to konieczne, izolować i poddawać kwarantannie. Wszystkie udostępniane informacje są poufne, a udział w tym procesie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa na członków rodziny, przyjaciół lub współpracowników.

Zobacz pulpit nawigacyjny hrabstwa Humboldt online pod adresem humboldtgov.org/dashboardLub przejdź do humboldtgov.org/DashboardArchives Pobierz dzisiejsze dane.

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat COVID-19, odwiedź cdc.gov lub cdph.ca.gov. Informacje lokalne są dostępne pod adresem humboldtgov.org Lub dzwoniąc pod numer [email protected] lub pod numer 707-441-5000.

Zapisz się, aby otrzymać szczepionkę COVID-19: MyTurn.ca.gov
Sprawdź dostępność szczepionki w lokalnej aptece: Vaccines.gov
Informacje o krajowych szczepionkach przeciwko COVID-19: humboldtgov.org/VaccineInfo
Pulpit nawigacyjny COVID-19 hrabstwa Humboldt: humboldtgov.org/Dashboard
Śledź nas na facebooku: MustafaHosny O Boże, Amen
Instagram: MustafaHosny O Boże, Amen
Świergot: MustafaHosny O Boże, Amen
Alert zdrowotny Humboldta: humboldtgov.org/HumboldtHealthAlert

###

= Dane historyczne. Wszystkie dane ze Wspólnego Centrum Informacji Hrabstwa Humboldt.

Informacja z Kalridi. Niepubliczne kody pocztowe wystąpiły w pięciu przypadkach lub mniej. Mieszkańcy kodu pocztowego z badania American Community Survey, 2018.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *