Steam Deck firmy Valve wystartował 25 lutego, pierwsze egzemplarze są już o cukierkach

Początkowe plany Valve zakładały, że pierwsze jednostki powierzchnia pary Wysyłka rozpocznie się w grudniu 2021 r. Jednak firma Powiedział Pod koniec zeszłego roku ta premiera To dwa miesiące spóźnione Z powodu problemów z łańcuchem dostaw, chociaż nie podał daty.

Teraz zawór wysłany Na ich stronie internetowej zaktualizowany harmonogram Steam Deck. Amerykańska marka firmy Data wydania Twojej przenośnej konsoli to 25 lutego, w dniu, w którym zaczną wysyłać e-maile do osób, które już dokonały rezerwacji.

Nowy harmonogram Steam Deck

Firma wyjaśnia, że ​​e-maile będą wysyłane w tej samej kolejności, w jakiej dokonano rezerwacji. W Hiszpanii zaczną je wysyłać 25 lutego o 19:00.. Po otrzymaniu wiadomości klienci będą mieli 72 godziny na zakup wybranego w tym czasie modelu Steam Deck.

Valve też to wyjaśnia Do ceny końcowej doliczana jest zaliczka rezerwacyjna ze Steam Deck i że koszty wysyłki są wliczone. Ostrzega również, że jeśli zakup nie zostanie dokonany w ciągu trzech dni, klient traci rezerwację i zostaje przeniesiony do kolejnej osoby w kolejce.

Firma twierdzi, że współpracowała z wieloma dostawcami komponentów, aby poradzić sobie z niedoborami materiałów i opóźnieniami, więc teraz mogą to potwierdzić Pierwsze jednostki Steam Deck zaczną być wysyłane do klientów od 28 lutego.

Powierzchnia pary 1

Urządzenie było jedną z największych niespodzianek w 2021 roku. Rozmiar Jego cena zaczyna się od 419 euro (wersja 64 GB), Według Valve, może grać w gry AAA w wysokiej jakości i obsługuje połączenie z zewnętrznymi wyświetlaczami za pośrednictwem sprzedawanej osobno stacji dokującej.

Musimy trochę poczekać, aż Steam Deck trafi w ręce użytkowników i możemy go przetestować, aby zobaczyć, jak zachowuje się w realnym scenariuszu. Na razie obietnica siły Noś gry komputerowe „w kieszeni” To zdecydowanie obiecujące.

Zdjęcia | zawór

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.