Stoichkov uważa, że ​​Meksyk nie wyjdzie poza fazę grupową mistrzostw świata

Hristo Stoichkov, jeden z najlepszych napastników w historii futbolu, zakwestionował poziom futbolu, jakim obecnie cieszą się Portugalia i Meksyk, i potwierdził, że obie drużyny zostaną wyeliminowane z fazy grupowej podczas Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

„Zagram dla ciebie. Portugalia nie przejdzie przez tę rundę (faza grupowa). Nic więcej nie mówię. Założę się, że to z tobą, że Portugalia się nie wydarzy i powiem ci jeszcze raz, że Meksyk też się nie wydarzy” – powiedział Stoichkov dziennikarzowi Alejandro Perry w programie Mision Europa Athlete.

Były bułgarski piłkarz, zdobywca Złotej Piłki z 1994 roku, twierdził, że „trio” nie poradziło sobie dobrze podczas przygotowań do mistrzostw świata w Stanach Zjednoczonych, ponieważ nie udało im się wygrać żadnego z dwóch meczów towarzyskich. Z najtrudniejszymi konkurentami, z jakimi się zmierzyli, Urugwajem i Ekwadorem.

Przeciwnicy Meksyku w Katarze World Cup 2022

The reprezentacja MeksykuGra w reżyserii Gerardo „Tata” Martino w trzeciej fazie grupowej mundialu w Katarze, gdzie zmierzy się z Polską, Argentyną i Arabią Saudyjską.

Mecz z Polską pierwszego dnia grupy C będzie dla Meksyku kluczowy. Aztekowie będą musieli zobowiązać się do pokonania zespołu Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego i Piotra Zielińskiego, jeśli chcą awansować do 1/8 finału; Od tego czasu drugiego dnia „Terre” będzie musiał zagrać z Argentyną.

Albiceleste to znacznie lepszy wybór na poziomie indywidualnym i zbiorowym. W ten sam sposób są obecnymi mistrzami Copa America, na czele których stoi Lionel Messi, który może rozegrać ostatnie mistrzostwa świata w swojej karierze.

W swoim ostatnim meczu fazy grupowej Meksyk zmierzy się z Arabią Saudyjską. Teoretycznie drużyna z Azji nie powinna sprawiać Ameryce Północnej problemów z zdobyciem trzech punktów.


You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.