Stray, cyberpunkowa gra o kotach, zostanie wydana 19 lipca na żywo na PS Plus

Jak wskazano WyciekiA zabłąkany Będzie dzień premiery 19 lipca. Jest to gra przygodowa, której akcja toczy się w mieście cyberpunkze szczególnym uwzględnieniem tego Kontrolujemy uroczego kota Potrafi zaprzyjaźnić się z robotami, które żyją na jego ulicach. Ta data premiery została ogłoszona dzisiaj podczas Sony State of the Game, której streszczenie można przeczytać w języku hiszpańskim tutaj; Dlatego początkowo tylko potwierdzono, że debiutuje PS5 s PS4chociaż jak to często bywa w tych przypadkach, później potwierdzono, że będzie on dostępny tego samego dnia. komputer Przez parowy.

Opracowany przez BlueTwelve Studio i edytowany przez Annapurna InteraktywnaW Stray będziemy eksplorować miasto w skórze tego kociego bohatera, korzystając z jego umiejętności Wspinaczka, skradanie się i niektóre akcje Dzięki współpracy z B12, dron zaprzyjaźnia się z kotem podczas swojej przygody. Poniżej możesz zobaczyć nowy zwiastun Z gry przechwyconej na PS5:

Bądź wolny w momencie premiery dla subskrybentów PS Plus Extra i Premium

Przecieki nie odgadły, że ten długo oczekiwany tytuł, który… Wiemy o tym od połowy 2020 rokuA Jadąc bezpośrednio do PS Plus. Odnowienie usługi subskrypcji Sony (która pojawi się w Hiszpanii w dniu 23 czerwcaZawiera nową funkcję dla użytkowników planu Ekstra i Premium: Dostęp do katalogu gier wynikających z integracji funkcji PS Now. Mówiono wówczas, że nowy PS Plus nie będzie miał dla nikogo zapowiedzi, ale podobno Odnosząc się wyłącznie do potrójnego A w PlayStation Studios. Zgadza się, ta funkcja Niedostępne dla subskrybentów PS Plus Essentialktóry jest najniższym z trzech nowych klasa Bardziej podobny do PlayStation Plus, który mamy teraz.

zabłąkany Zostanie wydany 19 lipca na PS5, PS4 i PC. Pod tymi liniami możesz zobaczyć plik Galeria z nowymi zdjęciami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.