Street Fighter 6: ujawniono obszerny film z rozgrywką i spojrzenie na tryby gry

Ponad 20 minut nowej odsłony sagi uliczny wojownik.

Powiązana informacja Street Fighter 6 Nie przestają przychodzić, a potem Nowy zwiastun Summer Game Fest 2022Teraz dostępny jest obszerny film z rozgrywką.

W ciągu ostatniego tygodnia niektórzy twórcy mediów i treści mieli dostęp do zamkniętych testów niektórych przyszłych wydań, takich jak szósta edycja uliczny wojownikw ramach imprezy Summer Game Fest 2022 Play Days.

Podczas wydarzenia dziennikarz Jeff Gerstman miał dostęp do kilku minut Street Fighter 6uchwyć ich wrażenia i udostępnij film w YouTube.

To niewiele ponad 23 minuty materiału obserwowanego podczas walk, takich jak ta z Ryu vs. Łukasza, pozwalając w ten sposób poznać więcej szczegółów Projektowanie animacji i postaciwraz ze szczegółowymi scenariuszami.

W walce można zobaczyć akcję postaci z klasycznymi kopnięciami, ciosami, chwytami i ruchami specjalnymi pokazywanymi w małym kinie bez przerywania rytmu.

Z drugiej strony wideo pomija uderzające szczegóły, takie jak plik Wzory gryz których niektóre zostały już opracowane przez Capcom przy poprzednich okazjach.

Wśród metod są te znane już z arkadyjska Z bitwami ze sztuczną inteligencją z historią dla każdego wojownika, tryb Ćwiczyć Aby dopracować ruchy podczas bezpłatnego szkolenia lub poprzez samouczki i przewodniki krok po kroku dla dostępnych zestawów.

Ponadto istnieje region Odwrócić W przypadku bitew z procesorem lub innymi graczami, specjalna walka Są to mecze ze specjalnymi zasadami i regionem Połączonyz opcjami bitew rankingowych, meczów swobodnych i niestandardowych pokoi.

Oprócz klasycznych stylów pojawiają się nowości, takie jak podróż dookoła świata Będzie to nowy tryb fabularny dla gracza, w którym będzie eksploracja na mapie, trening i losowa walka z resztą postaci w grze.

Należy zauważyć, że pokazana rozgrywka odpowiada wersji 0.1000 gry, więc może przejść wiele zmian od teraz do ostatecznej wersji.

Street Fighter 6 Zostanie wydany w 2023 roku na PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X | S i PC.

Linia: Pokaz Jeffa Gerstmana

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.