Strefa Wolnego Handlu analizuje rynki Polski, Węgier, Słowacji i Czech

Federacja Strefy Wolnego Handlu Vigo będzie transmitowana w środę, 27 października, od 9:30, na żywo i w streamingu. W nim Grupa Wyszehradzka przeanalizuje rynek: Słowacja, Węgry, Polska, Czeczenia Oraz możliwości biznesowe dla galicyjskich firm w tych krajach. Wszystkie istotne dane dotyczące wejścia na ten rynek i adaptacji do nowej rzeczywistości stworzonej przez Govt-19 zostaną opublikowane.

Odpowiedzialny za koordynację i prezentację konferencji Federico Miretti, Specjalista ds. procesów strategicznych oraz Huskar Kazas, Konsultant specjalizujący się w internacjonalizacji. Wścibski Daniela Linie, Dyrektor Organizacji Architektonicznych w Alumnios Cortiso opowie o swoich doświadczeniach jako firmy na tym rynku i odpowie na pytania dotyczące praktycznego wejścia.

Uczestnictwo jest bezpłatne z ograniczoną liczbą miejsc spotkań twarzą w twarz, więc zainteresowane firmy muszą zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej federacji. Firmy chcące skorzystać z bezpłatnej usługi szkoleniowej po konferencji (maksymalnie do 10 firm) również powinny o to poprosić.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *