eksplorator danych Steve Moserujawnił, że znalazł w kodzie Netflix odniesienia nie tylko do przyszłego ruchu powiązanej firmy strumieniować gry wideoAle wygląda na to, że ten ruch może nadejść We współpracy z PlayStationNie wchodząc dalej, można je znaleźć w bazie danych Netflix Widok z dwóch kontrolerów DualSense, oficjalne konsole PlayStation 5, ilustracje do Duch Cuszimy (Ekskluzywny tytuł PS4 / PS5), logo mówi n ألعاب gry (Gry Netflix) i ikonę rekina „Rekin”.

Ekspert mówi, że Rekin Jest to aktualna nazwa funkcji gier Netflix i stwierdza, że ​​obecność obrazów z PlayStation może to wskazywać Partnerstwo między Netflix i Sony Który może w jakiś sposób oferować gry PlayStation za pośrednictwem Netflix.

Jeśli tak, to nie powinno dziwić, to znaczy Rozszerzenie istniejących umów pomiędzy Netflix i Sony Pictures Animation (SPE). Umowa daje gigantowi transmisji strumieniowej wyłączne prawa do „pierwszego okienka wypłaty” do filmów SPE z katalogu filmów z 2022 r., w tym nadchodzącego filmu Uncharted opartego na grze wideo o tej samej nazwie.

Sony ma już własną usługę subskrypcji Playstation teraz, który pozwala graczom streamować wybrane gry z PlayStation 2, 3 i 4. Czas poczekać na kolejne przecieki, aby przekonać się, jak w końcu działa platforma.

Przez: VGC