Studio chce zrobić remake trylogii Mortal Kombat; Ed Boon zgadza się

z Wielki sukces handlowy Mortal Kombat 11Plan treści popremierowych i premiera dla Powtórka kinowa W ciągu ostatniego roku 2021 widać, że franczyza jest w świetnym momencie. Tak bardzo, że małe badanie nazwało ibalistyczny Petycja na change.org zatytułowana „Mortal Kombat Trilogy Remake Petition”, aby przywrócić oryginalną trylogię, z której pierwsza pochodzi z 1992 roku, Niedługo będzie obchodzić trzydziestą rocznicę powstania sagi.

„Nasza 30. rocznica jest w przyszłym roku – petycja powstała na początku 2021 roku – i chcielibyśmy uhonorować tę niesamowitą franczyzę, odtwarzając trylogię Mortal Kombat na PC i konsole” – czytamy w opisie petycji. MKT to klasyczna gra, która łączy postacie z MK, MK2 i MK3, a także zawiera scenariusze z trzech gier”.

Z pewnością nie wyszłoby to z anegdoty okulistycznej Skontaktowałem się z samym Edem Boone’em, jeden z założycieli franczyzy i nadal jej dyrektor, w 2016 roku i uzyskał jego zgodę na realizację projektu.


Warner Bros., bariera do pokonania

Licząc, według nich, z pełnym poparciem Boona, nadal istnieje luźny i nie do końca trywialny wniosek, że właścicielem IP nie jest NetherRealm, ale Warner Bros, czego nadal nie robią za ich zgodą. „Chociaż Ed całkowicie nas wspierał, Warner Bros., właściciel IP, nie był przekonany, że gra sprzeda się w 100 000 egzemplarzy na całym świecie.bez zwrotu kosztów marketingu, aby móc go sprzedać.”

Z Eyeballistic potwierdzili, że od 2016 roku bardzo się rozwinęli i rozwinęli jako studio, podpisując kilka umów na tworzenie gier na PS5, Xbox Series i Nintendo Switch, a także poprawiono technologię cofania kodu sieciowego, Dzisiaj jest kluczem w tego typu walkach.

fontanna: change.org

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *