Studio Echo w najniższej cenie

Dzięki promocji, która jest obecnie na Amazon, możesz zaoszczędzić 15% niż cena, którą normalnie zapłaciłbyś za zabranie do domu produktu, o którym rozmawialiśmy. W ten sposób określona zniżka wynosi 30 euro, co jest ciekawą kwotą, biorąc pod uwagę wiele zalet, jakie ma to urządzenie. Zostawiamy Ci link, którego powinieneś użyć, aby nie przegapić szansy na zrobienie sobie tego, co zbiera ten dodatek Dobra jakość dźwięku i atrakcyjny wygląd. Wygląda to następująco:

Co musisz wiedzieć o Echo Studio

Oprócz tego, że jest to jeden z najlepszych głośników, jakie firma kierowana przez Jeffa Bezosa wprowadziła na rynek, niektóre z rzeczy, które przyciągają uwagę tego zespołu, to natywna kompatybilność z asystentem głosowym Aleksa. Dzięki temu możesz używać go do kontrolowania wszystkich kompatybilnych akcesoriów, które masz w domu, i oczywiście do wykonywania różnych czynności – takich jak pytania – bez konieczności dotykania czegokolwiek. Dlatego ukończenie cyfrowego domu to świetna perspektywa.

Wewnątrz Echo Studio znajdziesz kolekcję Pięć głośników Zapewni naprawdę wysoką jakość dźwięku, jaka bardzo dużą moc i będziesz mógł cieszyć się mocnym basem i doskonale zdefiniowaną średnicą. Prawda jest taka, że ​​jest to doskonała opcja do słuchania muzyki w salonie, niezależnie od tego, czy jest to ta, którą zapisałeś na swoim urządzeniu mobilnym, czy poprzez bezpośredni dostęp (za pośrednictwem strumieniowania) do usług, takich jak spotifyI oczywiście Deezer amazonka muzyka. Nawiasem mówiąc, ten model zapewnia bezproblemową zgodność ze standardem Dolby Atmos.

Inne dobre możliwości dla tego głośnika

W dziale kontakt jest to formularz, który zawiera oba WIFI, który umożliwia bezpośredni dostęp do Internetu za pomocą routera, który masz w domu (odpowiednia konfiguracja odbywa się za pomocą aplikacji, która jest bezpłatnie pobierana zarówno na IOS, jak i Androida). Co więcej, żeby nie było pęknięć, to też jest na to wzór Bluetooth -Tutaj należy zauważyć, że oferuje wsparcie dla zaawansowanej dystrybucji dźwięku A2DO – dzięki czemu można go bez najmniejszego problemu zsynchronizować z telefonami i tabletami.

Taniec z Echo Studio

Przy tak wielu mikrofonach, że rozpoznawanie głosu jest zawsze skuteczne na dużych odległościach, powinieneś wiedzieć, że w zestawie znajdują się dodatkowe przyciski W samym Echo Studio Co pozwala przed skopiowaniem kontroli nawet wyłączyć powyższe komponenty, w ten sposób zwiększyć Prywatność Wszystko czego potrzebujesz. Bez braku wsparcia, aby z niego skorzystać umiejętności, czyli małe aplikacje zwiększające użyteczność inteligentnego głośnika. Prawda jest taka, że ​​biorąc pod uwagę kilka razy, gdy ten produkt został sprzedany na Amazon, uważamy, że jest to okazja, której nie można przegapić, aby uzyskać urządzenie, które jest bardzo wysokiej jakości we wszystkich aspektach i zapewnia doskonały dźwięk.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *