Sub 20 World Cup TV: kanały transmitujące jeden po drugim mistrzostwa świata w Argentynie

Sub 20 World Cup TV: kanały transmitujące jeden po drugim mistrzostwa świata w Argentynie

Podobnie jak w przypadku Mistrzostw Świata w Katarze 2022 między listopadem a grudniem, Mistrzostwa Świata FIFA U-20 w Argentynie będzie można oglądać na trzech głównych kanałach telewizyjnych, będzie też wiele kanałów streamingowych, w większości płatnych, a reszta krajowa. Tym samym z każdego zakątka kraju będzie można śledzić alternatywy tej edycji, a przede wszystkim postępy reprezentacji narodowej prowadzonej przez Javiera Mascherano. Od tej soboty do 11 czerwca br Mistrzostwa Świata Juniorów to rzeczywistość, a piłka toczy się przy zachowaniu fantazji.

Wszystkie mecze będą transmitowane na żywo na DSports Tak więc za pośrednictwem platformy cyfrowej DGO. TyC Sports będzie transmitować połowę meczów fazy grupowej, w tym argentyńską drużynę Javiera Mascherano, poprzez ich sygnały kablowe, a także przez TyC Sports Play. Telewizja publiczna ze swojej strony będzie miała porównania między albiceleste w telewizji i numer. W zależności od przebiegu zawodów i szczęścia gospodarza terminarz może ulec zmianie i/lub dodanym lub usuniętym meczom.

wyklucza numer, W szczególności platforma stanowa i pozostałe opcje Aby ustawić pojedynki, musisz być klientem operatora kablowego, Albo za pośrednictwem telewizji kablowej, albo online.

Valentin Barco z Boca jest jedną z postaci w Sub 20, która zadebiutowała w Santiago del Estero@pracownik

Jedyna różnica dotycząca meczów Kataru 2022 polega na tym, że DeporTV (państwowy kanał sportowy) nie został ogłoszony przez transmisję „w lustrze” z TV Publica, co również może się zmieniać w miarę postępu rozgrywek.

telewizja

Połączony

Gino Infantino, jeden z młodych graczy z największym doświadczeniem w pierwszej lidze argentyńskiego regionu poniżej 20 roku życia@pracownik

Argentyna powiedziała, że ​​brała udział 16 razy iw sześciu z nich została mistrzem, będąc najbardziej zwycięską drużyną w historii. Biorąc pod uwagę, że był nieobecny sześć razy, jego skuteczność wynosi 37,5%, co jest bardzo wysoką wartością jak na wysokie rozgrywki i najwyższą wartością dla drużyny piłkarskiej. Ponadto był finalistą w Meksyku 1983; półfinalista w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 2003; Odpadł w ćwierćfinale w Arabii Saudyjskiej 1989 i Kolumbii 2011. Oraz w 1/8 finału w Nigerii 1999 i Polsce 2019. Cztery razy nie awansowali do fazy grupowej.

Drużyna, która grała w Mistrzostwach Świata FIFA U-20 w 2001 roku, składała się z miejscowych piłkarzyzdjęcia

Po raz pierwszy reprezentacja narodowa pojechała na Igrzyska Olimpijskie w Japonii w 1979 roku Diego Armando Maradony W szkole, która prowadziła Cesara Ludwika Menottiego, Który rok temu poprowadził największą drużynę na wyżyny chwały. Następnie czekał 16 lat i siedem turniejów, aby ponownie zdobyć tytuł w Katarze 1995. To było pierwsze poświęcenie w epoce José Pekerman Rozprzestrzenił się w Malezji w 1997 roku w liczbach takich jak Walter Samuel, Esteban Cambiasso, Pablo Aimar i Juan Roman Riquelme.

Jedyny raz, aż do tego roku, mistrzostwa świata odbywały się w Argentynie w 2001 roku, a reprezentacja prowadzona przez Pekermana po raz kolejny wygrała turniej imponującym występem Javiera Savioli Andrés D’Alessandro, Maximiliano Rodríguez, Leonardo Ponzio, Alejandro 'Chori’ Domínguez I Mikołaja Bourdisso, pośród innych. Potem przyszła praca Lionel Messi W Holandii 2005, w towarzystwie Sergio Aguero. Kon w Kanadzie 2007 był wielkim odpowiedzialnym za szóstą i ostatnią koronę albiceleste w historii Mistrzostw Świata U-20.

Juan Roman Riquelme, Pablo Aimar i Diego Markic błyszczą w wyścigu do lat 20 w Argentynie

Reprezentacja Argentyny tworzy grupę A i dwa pierwsze mecze rozegra z Uzbekistanem i Gwatemalą na stadionie Madre de Ciudads w Santiago del Estero odpowiednio 20 i 23 maja. Wreszcie, przeciwko Nowej Zelandii zrobią to w dwusetną rocznicę San Juan 26 i zadecydują o swojej przyszłości w rozgrywkach.

Przed debiutem Argentyna zmierzyła się z Dominikaną i Japonią w dwóch meczach towarzyskich

O pozycji, jaką drużyna narodowa otrzyma w pierwszym etapie, zadecyduje, w której części tabeli się ona znajdzie i jaka będzie droga do jej poświęcenia lub z drugiej strony, czy zostanie przedwcześnie wyeliminowana. Jeśli zajmie pierwsze lub drugie miejsce w swoim regionie, awansuje do 1/8 finału. Stanie się tak również wtedy, gdy jeden z czterech najlepszych finiszerów zajmie trzecie miejsce we wszystkich grupach. W zależności od zajmowanej pozycji, prezentacja będzie modyfikowana w pierwszym i kolejnych nokautach.

Naród

Dowiedz się o projekcie Trust

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *